Gimhae City ، بهترین در پشتیبانی از امکانات پیشگیری از آلودگی هوا در گیونگ نام

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] شهر گیمه اعلام کرده است که برای کاهش آلاینده های هوا مانند ریزگردها 7.2 میلیارد سرمایه گذاری در “پروژه پشتیبانی پیشگیری از محل کار کوچک” انجام خواهد داد.

این شهر در حال سرمایه گذاری 2 میلیارد درآمد کسب شده در هزینه های دولت و دولت و 2 میلیارد درآمد حاصل از لقاح است که بزرگترین در گیونگ سانگنام تا سال جاری از سال گذشته است. این هزینه ها را پشتیبانی می کند.

دستگاه پیشگیری از ریزگردها ، مانند گرد و غبار ، بسته به ظرفیت 90٪ هزینه نصب ، حداکثر 270 میلیون بوی بد در هر واحد و تا 15 میلیون بوی بد برای هزینه جایگزینی مشعل های کم NOx.

انتظار می رود این کمک بزرگی به مشاغلی شود که سرمایه گذاری در پاسخ به بهبود کیفیت هوا و تقویت مقررات زیست محیطی در یک شرایط دشوار اقتصادی به دلیل کرونا 19 دشوار است.

سایت های تجاری مایل به شرکت می توانند تا ساعت 18:00 به اداره آب و هوا و کیفیت هوا در تالار شهر مراجعه کنند. در تاریخ 26 ، یا “درخواست شرکت در پروژه پشتیبانی” و “جزئیات” را از طریق پست ارسال کنید. برای جزئیات بیشتر ، از جمله فرم درخواست ، به اطلاعیه تجاری ارسال شده در وب سایت شهر مراجعه کنید.

“این پروژه که به عنوان بخشی از یک برنامه جامع مدیریت ریزگردها تبلیغ می شود ، نه تنها کیفیت هوا را در شهر ما بهبود می بخشد ، بلکه همچنین از بار اقتصادی SME های رنج دیده از رکود اقتصادی می کاهد و یک سیستم ایجاد می کند ، که در آن شرکت ها و محیط می توانند با هم زندگی کنند. او گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *