Gimhae City ، منطقه مدیریت منبع آلودگی غیر نقطه ای حوضه Hwapocheon

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Gimhae City اعلام کرده است که 134.85 درجه سانتیگراد از حوضه Hwapocheon به عنوان یک منطقه مدیریت نقطه بی هدف تعیین شده توسط وزارت محیط زیست تعیین شده و مدیریت سیستمی در حال انجام است.

منطقه مدیریت آلاینده های غیر نقطه ای در حوضه هاپوچئون حوضه ای آبریز است که شامل انشعاباتی است که به هاپوچئون می ریزد و برخی مناطق در جینری-میون ، هالیم-میون ، جین یونگ-یوپ و سنگنیم-میون در 11 ژانویه 2021 شناسایی و اعلام شده اند.

منبع غیر نقطه ای آلاینده ای است که به دلیل بارش در مکانهای نامشخص مانند مناطق آسفالت شده در مناطق شهری ، جاده ها ، زمین های کشاورزی ، کوهها و غیره ، آلاینده های آب را به طور عمده از نشت تخلیه می کند. طبق سومین اقدام جامع مدیریت منابع نادرست (2025 ~ 2021) وزارت محیط زیست از آنجا که بار آلودگی از منابع غیر نقطه ای (بر اساس تعداد کل افراد) 72.1٪ از منابع آلودگی آب در کشور را نشان می دهد ، مدیریت منابع غیر نقطه ای برای بهبود کیفیت آب ضروری است.

مطابق با تعریف منطقه مدیریت منبع غیر نقطه ای ، پروژه های کاهش آلودگی که برای نقاط ارتقا یافته در منطقه مدیریت استفاده نمی شوند ، ابتدا به عنوان منطقه هدف پروژه یارانه دولتی انتخاب می شوند. می توانید حرکت بیشتری بدست آورید.

در شهر Gimhae ، 118،852 کیلومتر مربع از حوضه رودخانه های جومان ، Haebancheon و Sineocheon که به رودخانه Seonakdong می ریزد قبلاً مشخص شده و به عنوان نقطه مدیریت غیر نقطه ای منبع آلودگی در حوزه رودخانه Seonakdong در ماه مه 2018 و پروژه فعلی برای آن اعلام شده است. توسعه گردش خون شهری در منطقه ، پروژه ساخت زیرساخت های باران سبز در روستای Zelmi ، پروژه ساخت زیرساخت های باران سبز Andong و غیره ، برای کاهش آلودگی بدون امتیاز در مجموع 17.7 میلیارد هزینه کسب شده سرمایه گذاری شده است.

لی یونگ گیو ، رئیس بخش کیفیت آب در شهر گیمه ، گفت: “حوضه Hwapocheon یک سیستم آبی است که از طریق آن آلاینده ها از طریق منطقه ملی حفاظت از تالاب ها به جریان اصلی رودخانه ناکدونگ جریان می یابند. ما تلاش های بیشتری برای بهبود کیفیت آب رودخانه ناکدونگ و بازگرداندن اکوسیستم آبزی خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *