Gimhae City در حال تکمیل شهری خودران با گردش محیط زیست تا سال 2025 است

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] شهر گیمه اعلام کرد که “طرحی برای توسعه شهرهای خودکفا برای گردش منابع تا سال 2025” ایجاد و ترویج می کند و آماده سازی برای دوره مناطق دفع زباله است که به طور فزاینده ای دور ریخته می شوند.

اینچئون متروپولیتن سیتی اخیراً پایان تخلیه محل های دفن زباله در کلان شهرها را اعلام کرد و دولت همچنین قوانینی را برای ممنوعیت جمع آوری مستقیم زباله های سوزانده شده در زباله های سوزانده شده تا سال 2030 تبلیغ کرده و دوران درمان تولید زباله به سرعت در حال نزدیک شدن است.

بر این اساس ، برای تکمیل یک شهر بوم گردی که به منابع در گردش متکی است ، این شهر تا حد زیادی امکانات اساسی اساسی زیست محیطی را نصب خواهد کرد policies سیاست های بازیافت منابع توسط شهروندان اعمال می شود و یک دولت پاک سازی را برای کاهش حداقل ناراحتی مدنی

به منظور نصب کامل تأسیسات اساسی حفاظت از محیط زیست ، این شهر قصد دارد پروژه هایی را برای نوسازی تأسیسات بازیافت منابع ، تأسیسات فرآوری مواد زائد مواد غذایی و مراکز بازیابی منابع زنده (مرکز مرتب سازی بازیافت) بدون مشکل اجرا کند. .

ساخت یک مرکز بازیافت منابع 91.6 میلیارد دلاری در ژوئن سال جاری آغاز شد و در دسامبر سال 2024 به پایان رسید. نوسازی تاسیسات پردازش مواد غذایی (با کسب 22.7 میلیارد درآمد کسب شده) خدمات طراحی اولیه و دقیق را آغاز کرد. در اوایل سال جاری ، در دسامبر سال 2023 تکمیل شد و مرکز بازیابی منابع مدرن سازی منابع زنده (24.8 میلیارد درآمد کسب شده) باید در ماه مه 2025 از طریق روش هایی مانند مشاوره های اولیه در مورد هزینه های دولت در سال جاری به پایان برسد.

بعلاوه ، این شهر قصد دارد با اجرای سیاست بازیافت منابع که توسط شهروندان انجام می شود ، میزان بازیافت را که 73 درصد در سال جاری است ، به 80 درصد در سال 2023 برساند. نرخ ملی بازیافت در سال جاری 60 درصد است. برای تمرین بازیافت روزمره ▲ SNS روابط عمومی و روابط عمومی برگزار می شود توافقنامه SNS توافق نامه بازیافت با م institutionsسسات ، سازمان ها و آپارتمان ها ▲ بازیافت منابع با م institutionsسسات عمومی ▲ صفر محصولات فردی برای م institutionsسسات عمومی public عملکرد مراکز جمع آوری کشاورزی زباله ▲ آموزش و تبادل رویدادها برای بازدید از تخلیه های فردی ▲ بازیافت وسایل توزیع شبکه جمع آوری و غیره

علاوه بر این ، برای کاهش ضایعات غذا ، نصب 15 مکان در آپارتمان های 100 خانوار یا بیشتر بدون RFID نصب شده ، گسترش تجهیزات کاهش غذا (101 مکان برای 20 سال ، 150 مکان برای 21 سال ، 200) 22 سال) و استفاده از راهنماهای زیست محیطی اجرای رهنمودها برای کاهش تجارت در مقیاس بزرگ.

این شهر یک سیستم جمع آوری زباله در مقیاس بزرگ مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) ایجاد کرده است … با استفاده از مجموعه مجموعه برنامه های بسته جعبه بسته ، براساس اینترنت اشیا (IoT) (بعد از بررسی نتایج عملیات آزمایشی در ججو ، تصمیم به معرفی آن گرفته شده است)) operation عملیات تخلیه غیرقانونی بازرسان محلی otion ارتقا the موضوع فعالیت های غیر قانونی زباله در محل کار.

چی گیون لی ، رئیس بخش پاکسازی دولت ، گفت: “ما با ایجاد یک اجماع برای یک شهر اکولوژیکی با تکیه بر منابع بازیافت خود و درگیر کردن شهروندان ،” Gimhae تمیزی را که با هم می سازیم “ایجاد خواهیم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *