Gimhae City “شهر آبزی سالم” را تبلیغ می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Gimhae City اعلام کرده است که 27.1 میلیارد درآمد کسب شده برای ترویج ایجاد “یک شهر سالم با محیط آبزی” در سال 2021 سرمایه گذاری خواهد کرد.

پنج پروژه اصلی برای ایجاد یک شهر سالم با محیط زیست آبی عبارتند از: △ توسعه یک شهر پیشرو در گردش آب △ ایجاد یک سیستم نظارت بر کیفیت آب از راه دور (TMS) در Haebancheon management مدیریت سیستماتیک سیستم کلی کیفیت آب △ جهانی سازی و تجملات تالاب های Hwapocheon △ نوسازی امکانات درمان کودهای عمومی.

با جزئیات ،

پروژه گردش آب منجر به توسعه شهری = با هزینه کل پروژه 15 میلیارد بوی بد (هزینه دولت 10.5 میلیارد بوی بد) ، پروژه بازسازی برنز ، هوشیون و بووون در نوامبر سال جاری به پایان می رسد. 1) هنگامی که این پروژه ، که از تکنیک ضربه کم (LID) استفاده می کند ، به پایان رسید ، انتظار می رود که به طور قابل توجهی در ترمیم گردش آب و 2) کاهش آلودگی غیر نقطه ای با سرکوب جریان آب باران از لایه نفوذ ناپذیر در منطقه کمک کند. پروژه بازآفرینی شهر.

علاوه بر این ، ما شهری را احداث خواهیم کرد که در آن آب سالم و تمیز جریان داشته باشد و یکپارچه پروژه زیرساخت آب باران سبز را که سرمایه گذاری 2.7 میلیارد درآمد کسب شده در دهکده Gelmi و مجتمع صنعتی Andong را دنبال می کند ، دنبال کنید.

ایجاد یک سیستم نظارت بر کیفیت آب از راه دور Haebancheon = Haebancheon ، از مرکز شهر عبور می کند و از طریق رودخانه Joman به رود Nakdong می رود ، خود را به عنوان یک مرکز تفریحی و پزشکی در شهر تاسیس کرده است ، اما سه حادثه ناشی از مرگ وجود دارد از یک ماهی ناشناخته سال گذشته. اضطراب افزایش می یابد

بر این اساس ، این شهر قصد دارد “سیستم کنترل کیفیت آب از راه دور Hebanchon (TMS)” را ایجاد کند که شامل آخرین دانش و فناوری و همچنین سرویسی برای بررسی علت مرگ ماهی توسط یک شرکت برای بررسی آلودگی آب است.

این پروژه طرحی است برای حل مشکلات دلسوزانه محلی ساکنان با کمک علم و فناوری. این پروژه ای است که با وزارت ادار Public عمومی و امنیت و وزارت علوم و فناوری مشترک است. پانزده دولت محلی ، از جمله شهر گیمه ، پیش انتخاب شده اند و نتایج نهایی در ماه مارس اعلام می شود. 500 میلیون هزینه پروژه بدست آمده سرمایه گذاری خواهد شد (400 میلیون هزینه ملی بدست آمده).

مدیریت سیستماتیک کل سیستم آلودگی آب = کیفیت آب را با استفاده از حوضه آبریز ، مدیریت مقدار کل آلاینده های آب ، مانند جریان فاضلاب شهری به رودخانه ها ، فاضلاب صنعتی ، کود حیوانی ، آلاینده های تخلیه شده از طریق جاده ها و زمین های کشاورزی و آلاینده هایی که به دلیل پیشرفت های مختلف در حال افزایش هستند. این برنامه قصد دارد تا سیستم آلودگی کل آب را به طور سیستماتیک برای مطابقت با مقررات اعمال کند.

برای این منظور ، یک برنامه اجرایی دقیق به مدت 10 سال از سال 2021 تا 2030 ، که دوره چهار مرحله ای کنترل آلودگی کل است ، ایجاد می شود ، به منظور هماهنگی توسعه و حفاظت و ایجاد پایه ای برای بهبود کیفیت آب در سیستم رودخانه ناکدونگ و ترمیم اکوسیستم آبزیان از طریق مدیریت یکپارچه آلودگی آب. .

هر ساله ، یک صندوق آب در حدود 100 میلیون وون برای ارزیابی و نظارت بر برنامه اجرای مقدار کل آلودگی آب استفاده می شود تا از مدیریت پیگیری صحیح اطمینان حاصل شود.

جهانی سازی و ترویج لوکس Hwapocheon = تالاب Hwapocheon ، که دارای تالاب های طبیعی رودخانه ای است که به خوبی محافظت شده است ، بیش از 800 گونه از موجودات مختلف را در خود جای داده و محلی برای بازدید لک لک ها (کلاس 1) و عقاب ها (کلاس 2) در معرض خطر است. طبیعت وحشی به عنوان منطقه حفاظت شده ملی تالاب ها تعریف می شود.

در سال 2018 توسط وزارت محیط زیست به عنوان یک منطقه بوم گردی تعیین شد و دوره نامگذاری برای 3 سال اتفاق افتاد و ارزیابی اثربخشی برای تعیین مجدد سال گذشته را دریافت کرد.

اما وضعیت فعلی به دلیل توسعه سریع زمین (گسترش رسوبات) به دلیل کشت تالاب هاپوچئون و استفاده از مراتع به اکوسیستم آسیب می رساند و برای جلوگیری از این امر پروژه خرید زمین خصوصی در تالاب ها در دست اجرا است. مناطق به موازات پروژه ، ارزش کل پروژه 15 میلیارد بوی بد (هزینه عمومی 10.5 میلیارد بوی بد) برای ترمیم مناطق آسیب دیده و نصب تاسیسات حفاظت از تالاب برای مکانی با مساحت حدود 60 هکتار تشویق می شود.

علاوه بر این ، برای حفاظت سیستماتیک و علمی و استفاده از تالاب ها ، مرکز مدیریت حفاظت از تالاب ها با ارزش کل پروژه 24 میلیارد درآمد کسب می شود و از ثبت تالاب ها در رامسر توصیه می شود تا تالاب های Hwapocheon به یک مقصد تبدیل شود. برای بوم گردی کلاس جهانی.

این شهر همچنین قصد دارد برای ایجاد یک شهر تالابی بین المللی خدمات مرتبطی را ارائه دهد و تمام تلاش خود را برای تبدیل تالاب های Hwapocheon به دارایی های زیست محیطی در کلاس جهانی و جاذبه های اکوتوریسم در خارج از کره انجام خواهد داد. امسال 10.2 میلیارد میلیارد دلار در جهانی سازی و تجمل تالاب ها در هاپوچئون سرمایه گذاری خواهد شد.

پروژه نوسازی تصفیه خانه کود عمومی = گسترش تصفیه خانه عمومی یک کار طولانی مدت برای تصفیه پایدار کود است ، مانند شکایت از بوی کود و کمبود زمین کشاورزی برای پاشش کود مایع به دلیل شهرنشینی.

برای حل این مشکل ، این شهر در حال سرمایه گذاری 47.5 میلیارد درآمد کسب شده (90.2 درصد از هزینه های ملی و شهری و 9.8 درصد از هزینه های شهرداری) برای تشویق مدرنیزاسیون تصفیه خانه های کود عمومی است ، با توجه به اینکه در سال 2023 تکمیل می شود. . در سال جاری ، 13.8 میلیارد هزینه پروژه سرمایه گذاری خواهد شد و پس از اتمام پروژه ، بیش از 50٪ از 960 تن کود تولید شده در روز تحت درمان قرار می گیرد ، شکایات مربوط به بو را کاهش می دهد و از آلودگی آب جلوگیری می کند. در رودخانه های بزرگی مانند هاپوچئون.

کیم سانگ جون ، رئیس دفتر محیط زیست گفت: “ما در حال حاضر در دوره بحران زیست محیطی هستیم که ناشی از بحران آب و هوا و حوادث مختلف است.” “ما تمام تلاش خود را برای ارتقا the پروژه حفاظت از محیط زیست سالم و سالم آبزیان و توسعه پایدار متمرکز خواهیم کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *