Gimje-si ارتقا صنعت گندم محلی را تشویق می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز شهر فناوری کشاورزی در گیمجه در سال 2021 سطح زیر گندم را در منطقه گیمجه بررسی کرد و دریافت که 500 هکتار است که نسبت به سال قبل (420 هکتار) 16 درصد افزایش دارد.

به نظر می رسد این پدیده به دلیل تعلیق دولت از خرید جو ، ترجیحات مردم برای گندم های خانگی و اجرای قانون ترویج صنعت گندم توسط دولت است.

گندم بعد از برنج دومین غذای اصلی است که مصرف می شود ، اما میزان خودکفایی در سال 2020 فقط 1٪ است. دولت هدف خود را برای دستیابی به 5٪ میزان خودکفایی گندم تا سال 2025 در پیش زمینه تعیین کرده است (2021- 2025) برای ارتقا صنعت گندم. بر این اساس ، شهر گیمجه با حمایت از فن آوری های زراعی مانند تحویل بذر ، تجمع انواع و کاشت و کوددهی از طریق تهیه گونه های توزیع شده در مجموعه تولید گندم ، به دنبال توسعه تولید گندم با کیفیت بالا است.

علاوه بر این ، در سال 2021 ، “پروژه نمایش ساخت بسته بندی سیستم سازی کیفیت گندم داخلی برای هر منظور” یک مجتمع تولید گندم برای هر منظور ایجاد می کند و از کیفیت گندم خام برای طبقه بندی و ذخیره سازی توسط انواع با استفاده از یک تحلیلگر کیفیت گندم. با مخلوط کردن گندم خام با استفاده از آنالیز کیفیت گندم ، همگن سازی امکان پذیر است و می توان کیفیت را بهبود بخشید.

در منطقه گیمجه ، گندم گومگانگ و Saegeumgang برای رشته فرنگی خشک ، و Baekgang که برای نان استفاده می شود ، به طور متراکم کشت می شود.

سازمان های وابسته با تلاش مشترک با کشاورزان تولید کننده گندم در منطقه گیمجه ، توسعه مجتمع داخلی تولید گندم را تسریع کرده و زیرساخت های تولید گندم را فراهم می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *