Gimpo City ، پشتیبانی از شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه های داخلی و خارجی در سال 2021 … تا 3 میلیون وون

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] از 26 ژانویه تا 5 فوریه ، شهر گیمپو شرکت های کوچک و متوسط ​​را برای مشارکت در “پروژه حمایت از مشارکت نمایشگاه های کشور و خارج از کشور در سال 2021” استخدام می کند تا کانال های فروش و فرصت های بازاریابی را برای کوچک و متوسط ​​فراهم کند. شرکت در شهرستان.

این پروژه یارانه هایی را برای بنگاه های کوچک و متوسط ​​در نظر گرفته است که به صورت جداگانه در نمایشگاه ها (نمایشگاه هایی) که در داخل و خارج از کشور برگزار می شود شرکت می کنند و به شرکت ها برای ارتقا محصولات و توسعه بازارها کمک می کند.

اهداف این پشتیبانی ، SME های مستقر در Gimpo-si هستند که صنایع تولیدی ، خدماتی مرتبط با خدمات و دانش را تولید می کنند و انتظار می رود در سال 2021 در نمایشگاه های داخلی و بین المللی شرکت کنند.

شرکتهای منتخب می توانند از اجاره غرفه ، هزینه تجهیزات و هزینه تبلیغات تا 2.5 میلیون وون در کره و 3 میلیون وون در خارج از کشور برای نمایشگاههای آفلاین و 2 میلیون درآمد برای هر شرکت برای نمایشگاههای آنلاین ، فارغ از مقوله های محلی یا خارجی ، پشتیبانی دریافت کنند.

با بودجه 60 میلیون وون در کره و 21 میلیون وون در کشورهای خارجی ، Gimpo City قصد دارد تا خستگی از پشتیبانی مداوم برخوردار شود و در صورت لزوم قصد دارد از طریق اطلاعیه دوم شرکت های پشتیبانی اضافی را استخدام کند.

با این حال ، شرکت هایی که در 3 سال متوالی از نمایشگاه های محلی و بین المللی پشتیبانی دریافت کرده اند ، شرکت هایی که قبلاً از هزینه های شرکت در همان نمایشگاه ، کارخانه های ثبت نشده پشتیبانی دریافت کرده اند و برای دفع اداری و مالیات های محلی تأخیر دارند ، مجاز به نگهداری نیستند .

شرکت های متقاضی درخواست می توانند فرم درخواست را از وب سایت Gimpo City Hall دریافت کرده و بازدید ، نامه و یا ایمیل را به تیم پشتیبانی شرکت Gimpo City ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با مسئول تماس بگیرید.

علاوه بر این ، این شهر قصد دارد انواع پروژه های پشتیبانی مانند پروژه های پشتیبانی کانال فروش و پروژه های پشتیبانی توسعه فناوری را اجرا کند و به طور مداوم از طریق کانال Talk Kakao “هشدار پشتیبانی پروژه پروژه Gimpo City Enterprise City” موارد مرتبط را ارتقا دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *