Gimpo City در حال سازماندهی تیمی برای ارتقا واکسیناسیون کرونا 19 است

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] در شهر هجدهم ، گیمپو تیمی را برای ترویج واکسیناسیون علیه کرونا 19 تشکیل داد و آماده سازی برای واکسیناسیون را آغاز کرد.

سازمان تیم ترویجی ایجاد اقدامات برای واکسیناسیون روان است ، زیرا دولت اعلام کرد که توزیع واکسن برای واکسیناسیون رایگان بر روی کل مردم از اواخر ماه فوریه امکان پذیر است.

تیم ارتقا vacc واکسیناسیون Gimpo-City Corona 19 ، به رهبری لی سئونگ گپ ، معاون شهردار Gimpo ، وظایفی مانند راه اندازی و مدیریت مراکز واکسیناسیون ، آموزش و مدیریت کارکنان واکسیناسیون و بازرسی از انبارهای واکسیناسیون را بر عهده دارد.

علاوه بر این ، یک تیم پاسخ سریع تشکیل خواهد شد و کلیه وظایف مربوط به واکسیناسیون علیه COVID-19 با مدیریت گزارشات واکنشهای جانبی ناشی از واکسیناسیون ، تحقیقات اپیدمیولوژیک و جبران خسارات وارده ، کنترل می شود.

شهردار یونگ ها یونگ گفت: “مهم این است كه چگونه سریع و با چه تعداد واكسن می توان واكسن كرد تا ایمنی گروهی زودتر ایجاد شود.”

شهردار یونگ گفت ، “از آنجا که چهار نوع واکسن وجود دارد ، ما برای موفقیت در واکسیناسیون COVID-19 از همه منابع در موسسات پزشکی خصوصی ، پلیس و آتش نشانی استفاده خواهیم کرد.” ما تمام تلاش خود را می کنیم تا ناراحتی شهروندان به دلیل واکسیناسیون ، مانند اطلاعات واکسیناسیون و رزرو قبل ، به حداقل برسد.

در همین حال ، چهار نوع واکسن کرونا 19 برای واکسیناسیون در کره وجود دارد که شامل واکسن mRNA (اسید نوکلئیک) Pfizer و واکسن Modena ، AstraZeneca و واکسن ویروس بردار J & J است.

در این میان ، واکسن های Pfizer و Modena باید در فریزر برودتی و واکسن های AstraZeneca و J&J در یخچال واکسن نگهداری شوند.

فریزرهای برودتی توسط مقامات محلی با 100 درصد بودجه دولتی خریداری و نصب می شوند و سپس واکسینه می شوند.

Gimpo City قصد دارد واکسن های Pfizer و Modena را در یک مرکز واکسیناسیون جداگانه واکسینه کند و واکسن های AstraZeneca و J&J در مکان های تعیین شده در میان امکانات واکسیناسیون موجود واکسینه می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *