Goesan-gun ، توزیع رایگان سوابق کشاورزی برای کشاورزان در سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] مرکز فناوری کشاورزی در Goesan-gun ، Chungcheongbuk-do ، 1000 پرونده برای زندگی در کشاورزی در سال 2021 جمع آوری و منتشر کرده است که حاوی اطلاعات کلیدی ماهانه در مورد کشاورزی برای طراحی کشاورزی سال نو است و پاسخ زیادی می دهد.

کتاب سوابق زندگی کشاورزی ، که این بار توزیع شده است ، ایجاد شده است تا کشاورزان بتوانند وضعیت کشاورزی را با یک نگاه مشاهده کنند ، جزئیات کار و لحظات کلیدی هفتگی را به مدت سه سال از سال 2021 تا 2023 برای بهبود مدیریت ثبت کنند. کشاورزان و کشاورزان ارگانیک

همچنین شامل اطلاعات مورد نیاز برای کشاورزی ، مانند صدور گواهینامه زیست محیطی ، مشاوره در مورد استفاده از میکروارگانیسم های حیوانات و نمونه برداری از خاک و همچنین اطلاعاتی در مورد استفاده از امکانات اصلی مرکز فن آوری های کشاورزی مانند سرویس تجزیه و تحلیل ایمنی محصولات کشاورزی است. در کار اجاره ماشین آلات کشاورزی است.

علاوه بر این ، انتظار می رود که در بهبود فناوری کشاورزی و مدیریت کشاورزان کمک بزرگی داشته باشد ، زیرا به گونه ای تولید می شود که دفترچه یادداشت کشاورزی هر روز ثبت می شود.

یک کارمند مرکز فناوری های کشاورزی گفت: “انتظار می رود کتاب شخصی سازی سوابق کشاورزی در حل مشکلات سایت های کشاورزی و طراحی سیستماتیک کشاورزی کمک زیادی کند.” من گفتم.

کشاورزانی که به یک کتاب سوابق در زمینه کشاورزی احتیاج دارند می توانند با مراجعه به مرکز فناوری کشاورزی یا نزدیکترین مرکز مشاوره برای کشاورزان در شهر و روستا انتخاب شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *