Goheung-gun ، بیایید مالیات معوقه ماشین را پرداخت کنیم و 9.15٪ تخفیف بگیریم !!

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] گوهونگ-گون گفت: “اگر مالیات اتومبیل را پیش پرداخت کنید ، تا 1 فوریه درخواستی برای پرداخت سالانه مالیات خودرو با 9.15٪ تخفیف دریافت خواهید کرد.”

سیستم پرداخت مالیات سالانه خودرو سیستمی است که در آن مالیات خودروی پرداخت شده در ماه ژوئن و دسامبر هر سال در ژانویه پیش پرداخت می شود.تا سال گذشته 10٪ تخفیف دریافت می شد. حداکثر 9.15٪ از مالیات اتومبیل قابل کسر است.

بعلاوه ، حتی اگر در ماه ژانویه نتوانید تقاضای معوقه کنید ، اگر در ماه مارس درخواست دهید ، 5٪ در ماه ژوئن و 5٪ در ماه سپتامبر 2.5٪ از مبلغ مالیات سالانه را می توانید کسر کنید.

فاکتور بدون استفاده از برنامه جداگانه برای وسایل نقلیه معوق موجود ارسال می شود و اگر وسیله نقلیه تازه خریداری شده باشد ، یک برنامه جداگانه برای پرداخت معوق لازم است. او کسر شد.

مودیانی که می خواهند مالیات معوق خودرو را پرداخت کنند ، می توانند تا اول فوریه با بخش مالی در منطقه ثبت نام خودرو تماس گرفته و یا به بخش مالی مراجعه کنند و درخواست Witax کنند.

یک مقام نظامی گفت: “ما قصد داریم نقش مهمی در محافظت از حقوق و منافع مودیان به طور فعال تری داشته باشیم تا خدماتی که از کرونا 19 رنج می برند بتوانند از هر مزیتی برخوردار شوند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *