Gongju City ، پرداخت اضافی برای پشتیبانی از فاجعه در کرونا 19 و پشتیبانی از وام های مورد نظر

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر گونجو یارانه جداگانه ای از یارانه های دولتی برای مناطقی که با ممنوعیت جمعی تاج 19 درگیر هستند پرداخت خواهد کرد.

طبق گفته شهر در سوم ، یارانه های فاجعه به مشاغل محدودیت شغلی و مشاغلی که در حین دستور اداری منع فعالیت های جمعی متوقف شده اند و از دستورالعمل های قرنطینه تبعیت می کنند ، پرداخت می شود.

بر این اساس ، 2 میلیون درآمد به صاحبان مشاغل کوچک در صنایعی که جمع آوری آنها ممنوع است ، مانند امکانات تفریحی ، و 1 میلیون درآمد حاصل از حمایت از بلایا ، به شرکت هایی ارائه می شود که پیشنهاد جمع آوری (فروش) مانند کافه ها و رستوران ها را دارند.

اهداف پشتیبانی 3200 شرکت در گونگجو هستند و حدود 3.3 میلیارد وون توسط شهر چونگنام و گونگجو تأمین می شود.

علاوه بر این ، 15 شهر و شهرستان ، از جمله استان چونام و شهر گونجو ، توافق نامه تجاری با بنیاد ضمانت اعتبار چونگنام را در تاریخ 2 در دفتر استانی دفتر استانی برای غلبه بر بحران تاج 19 امضا کردند.

مقیاس وام های یک شرکت کمتر از 20 میلیون درآمد کسب شده برای صاحبان مشاغل کوچک ، کمتر از 30 میلیون درآمد کسب شده برای شرکت های محدود جمعی است و شرکت هایی که قبلاً بودجه ای برای مشاغل کوچک دریافت کرده اند می توانند از پشتیبانی اضافی برخوردار شوند.

شرط بازپرداخت یک پرداخت موقت معوق دو ساله است و نرخ بهره ای که شرکت ها در واقع پرداخت می کنند در 1٪ کل بخش ، کمترین سطح در کره و 0.8٪ در بخش محدود جمعی است.

شهردار کیم یونگ-سئوپ گفت: “ما قصد داریم کنفرانس شهروندان را برای غلبه بر بحران اقتصادی در روز 5 برگزار کنیم ، که در آن هر نهاد اقتصادی به عنوان تاجر ، صاحبان مشاغل کوچک و صنعت حمل و نقل شرکت خواهد کرد.” من این کار را محکم انجام خواهم داد . “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *