Goseong-gun کیت های امدادی را برای بیماران مبتلا به زوال عقل بیش از حد توزیع می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] تا 26 فوریه ، Goseong-gun ، Gangwon-do ، کیت های کمک را به 310 بیمار با اعتبار سنجی مجدد زوال عقل ثبت شده در مرکز امداد دمانس توزیع می کند.

با گسترش برنامه مرکز امداد دمانس به دلیل ادامه انتشار COVID-19 ، کیت های امدادی در حال گسترش هستند تا اختلاف مراقبت را به حداقل برسانند و از افت شناختی جلوگیری کنند.

اهداف حمایتی بیماران زوال عقل در خانه هستند که در مرکز مراقبت از زوال عقل مراکز بهداشت عمومی ثبت نام کرده اند و توزیع آن از طریق ویزیت در منزل برای هر فرد و از طریق مراجعه به مرکز مراقبت از زوال عقل انجام می شود.

5 نوع عنصر کمکی وجود دارد: رنگ آمیزی ، پازل ، ضد عفونی بافت ، پارس و ماسک. این شامل راهنمای برنامه غربالگری زودرس زوال عقل و یک جزوه برای ارتقا مرکز تماس با زوال عقل است و قصد دارد راهنمای دستورالعمل ها و راهنمایی از طریق تلفن برای سرپرستان را برای اطمینان از استفاده صحیح از کیت ایمنی و ایمنی پشتیبانی ارائه دهد.

یک مقام مرکز مراقبت از بیماری زوال عقل گفت: ما در نظر داریم همچنان به کشف و ارائه خدمات بپردازیم تا تفاوت فعالیت شناختی بیماران زوال عقل و بار مراقبت از بیماران زوال عقل را به حداقل برسانیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *