Goseong-gun 50٪ از هزینه خرید تجهیزات کشاورزی برای عودت کنندگان را تأمین می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] مرکز فناوری کشاورزی Goseong-gun (مدیر Chang-Rae Kim) اعلام کرد که پروژه ای را برای حمایت از تجهیزات کشاورزی برای بازگرداندن کشاورزان به منظور تحریک استقرار پایدار کشاورزان و ایجاد انگیزه در کشاورزی ترویج می کند.

دوره تبلیغ پروژه حمایت از تجهیزات کشاورزی برای عودت کنندگان از مارس تا نوامبر است و بخشی (50٪) هزینه خرید تجهیزات مختلف کشاورزی مربوط به محصولاتی که کشاورزان در حال حاضر می کارند مانند خانه های پلاستیکی کم است. دستگاه های ذخیره سازی ، مدیران و دستگاه های مرتب سازی. هدیه دادن یک تجارت است.

هدف از حمایت این است که افراد زیر 65 سال که کمتر از 10 سال پس از انتقال به Goseong-gun به کار کشاورزی مشغول هستند ، به عنوان شغل تمام وقت در مناطق کشاورزی خارج از مناطق روستایی به کشاورزی بپردازند. یک نهاد مدیریت کشاورزی در تاریخ درخواست.

امسال ارتش قصد دارد از 14 عودت كننده حمايت كند و تقاضاي 10 ميليون درآمد براي هر نفر (50٪ هزينه نظامي ، 50٪ خودپردازي) مي باشد. علاوه بر این ، در میان متقاضیانی که برای همان پروژه در سال 2020 انتخاب شده اند ، کشاورزانی که 5 میلیون یارانه را به دست نیاورده اند می توانند یک بار به عنوان مانده یارانه اقدام کنند.

کشاورزان بازگشتی که مایل به دریافت پشتیبانی هستند می توانند فرم درخواست را از طریق اطلاعیه موجود در وب سایت مرکز فناوری کشاورزی تا تاریخ 24 ام بارگیری کرده و به اداره کشاورزی و مالداری (تیم توسعه روستایی) مرکز فناوری کشاورزی ارسال کنند. فناوری کشاورزی تفنگ همراه با یک کپی از ثبت محلی (شامل تاریخچه تغییر آدرس) و یک گواهی ثبت اداره کشاورزی.

مدیر مرکز فناوری کشاورزی کیم چانگ رای گفت: “ما برای کمک به احیای مجدد مناطق روستایی از جمله ارتقاation انگیزه برای کشاورزی و تشویق کشاورزان وراث با کمک به تسویه حساب زندگی مهاجران ، همه تلاش خود را خواهیم کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *