Gumi City با موفقیت آموزش عملی سال نو آنلاین را برای کشاورزان برگزار می کند!

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] با توجه به تکثیر کرونا 19 در شهر گومی ، آموزش عملی برای کشاورزان سال نو به صورت کاملا آنلاین و غیر حضوری تغییر یافته است.

با شروع آموزش مدیریت پیاز در 25 ژانویه ، سخنرانی های با کیفیت بالا در مورد فن آوری کشت برای مجموع 5 موضوع تا 29 ژانویه برگزار می شود ، و آموزش در همان موضوع به مدت پنج روز از اول فوریه تا 5 فوریه اضافه می شود. برنامه ریزی شده تا مطرح شود تا دانشجویان بتوانند دوره را بگذرانند.

این آموزش غیرحضوری با استفاده از یک روش آموزش تصویری ضبط شده از طریق Naver Band و YouTube انجام می شود ، به طوری که همه زبان آموزان می توانند در یک موقعیت امن از کرونا 19 شرکت کنند ، زیرا آنها می توانند با استفاده از تلفن های همراه شخصی یا رایانه ، در هر کجا که شرکت کنند اینترنت در دسترس است کسانی که مایل به تحصیل هستند می توانند از طریق بخش پشتیبانی روستایی و دفتر نظارت بر ارتقا apply تقاضا کنند.

شهردار سه یونگ ژانگ گفت: “ما در حال انجام آموزش آنلاین هستیم ، زیرا آموزش حضوری به دلیل گسترش کرونا 19 اجتناب ناپذیر است ، اما از آنجا که این یک آموزش مهم برای فراوانی در سال جاری است ، امیدواریم بسیاری از کشاورزان به طور فعال شرکت کنند برای کسب اطلاعات و مهارت های لازم کشاورزی. “پرسید.

کارآموزان ، که یک آموزش آنلاین در زمینه فن آوری پیاز و هلو را گذرانده بودند ، قبلاً گفتند: “من پاسخ خوبی می گیرم ، می گویم این کار راحت و متمرکز است زیرا من در خانه آموزش آنلاین می بینم. او احساسات خود را بیان کرد.

از سوی دیگر ، مرکز فناوری کشاورزی در گومی اعلام کرد که در صورت بهبود وضعیت کرونا -19 ، سخنرانی های با کیفیت بالا در مورد فن آوری تولید مثل برای هر موضوع با تقاضای زیاد علاوه بر موضوعات آموزش داده شده در این آموزش ، به عنوان یک آموزش جمعی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *