Gunpo City ، دومین درخواست درآمد اساسی برای فاجعه در Gyeonggi-do را دریافت کرد

[ad_1]

دومین ماده تبلیغاتی برای درآمد اصلی گیونگی-دو

[세계연합신문 이영호 기자] گونگپو سیتی گفت که گیونگی-دومین درخواست درآمد اساسی برای بلایای گیونگی-دو را که 100000 سرانه کسب شده را پرداخت می کند ، پذیرفت.

از 19 ژانویه 2021 ، 273،775 نفر از ساکنان شهر گونگپو (از جمله خارجی ها) پرداخت هایی را با ارز محلی ، کارت اعتباری و کارت بدهی Gyeonggi و 3 ماه پس از دریافت نامه تأیید برای استفاده (مهلت: 30 ژوئن 2021) دریافت می کنند) با فروش سالانه کمتر از 1 میلیارد KRW به صورت محلی در شعبات ارز محلی گیونگی استفاده شود.

پرونده های مربوط به اقشار آسیب پذیر (حدود 26400 نفر ، از جمله افراد مسن با مستمری اساسی ، حقوق بازنشستگی برای افراد معلول ، خانواده های تک والدی با درآمد کم و دریافت کنندگان درآمد اساسی زندگی و غیره) باید از طریق وب سایت درآمد پایه ارسال شود. از درآمد اساسی فاجعه گیونگی-دو تا 14 مارس ، اما کسانی که دارای نقص در حرکتی هستند یا کسانی که از اینترنت استفاده نمی کنند 4 تا 7 فوریه را به عنوان یک دوره از بازدیدهای شدید تعریف می کنند ، و کارکنان تالار شهر از هر خانوار بازدید می کنند و کارت خانه را تحویل می دهند واحد پول محلی گیونگی.

سیاست این شهر این است که در صورت امکان ، قبل از تعطیلات سال نو قمری به اقشار آسیب پذیر پرداخت کند.

سپس قرار است تا 14 مارس درخواست های آنلاین را از عموم مردم دریافت کنید. برای پراکنده کردن برنامه ، پایان سال تولد تا 28 فوریه دوشنبه برای 1 و 6 ، سه شنبه برای 2 و 7 ، چهارشنبه برای 3 و 8 و 4 قسمت 9 است. برنامه ها باید در روزهای پنجشنبه ، 5 و 0 در جمعه و شنبه و یکشنبه و از اول مارس تا 14 مارس سیستم روز اعمال نمی شود.

اگر قادر به درخواست آنلاین نیستید ، می توانید با مراجعه به مرکز اداری مراقبت های اجتماعی در حوزه قضایی خود از اول مارس تا 30 آوریل اقدام کنید و خارجی ها می توانند به صورت آنلاین و آفلاین از 1 مارس تا 30 آوریل اقدام کنند.

یک مقام رسمی شهر گانپو گفت: “هدف این است که اطمینان حاصل شود از پرداخت های عادلانه و سریع و مصرف کامل پرداخت ها به منظور تثبیت زندگی شهروندان گیونگی ، از جمله شهروندان گانپو ، و احیای مجدد اقتصاد محلی به دلیل طولانی شدن تاج 19.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *