Gunpo City ، ما در حال احیای مجدد جامعه روستایی هستیم.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر گونگپو اعلام کرده است که “فعالیت های جامعه در سال 2021 و یک مسابقه ایجاد جامعه” را برای احیای مجدد جامعه از طریق مشارکت و همکاری ساکنان برگزار می کند.

پروژه حمایت از جامعه روستایی به دو حوزه تقسیم می شود: “ظهور” برای گروه های زیر دو سال که علاقه مند به فعالیت های جامعه هستند و “دوره رشد” برای جوامع بیش از دو سال در ارتباط با سازمان های محلی.

علاوه بر این ، حمایت از فعالیت های جامعه شامل “اعتماد به نفس” در جوامعی بود که بیش از سه سال در فعالیت های خاص روستا شرکت داشتند و پروژه های فضاسازی برای بهبود امکانات مورد نیاز برای فعالیت های جامعه.

با توجه به محتوای پشتیبانی ، جامعه سازی باید ظرفیت جامعه و هزینه های پشتیبانی از برنامه های عملیاتی برای شهروندان را تقویت کند ، فعالیت های جامعه باید هزینه های برنامه را برای شهروندان از فعالیت های جامعه در روستا پشتیبانی کند و ایجاد فضای برای حمایت از هزینه های ساختمان است. از پیشرفت تجهیزات ، مانند طراحی داخلی.

با این حال ، در مورد کمک های مالی برای تسهیلات مربوط به فعالیت های جامعه یا همان پروژه ، پروژه های غیرانتفاعی ، یکبار مصرف و نمایشگاهی پشتیبانی نمی شوند.

این شهر 21 جامعه از جمله 12 جامعه (5 دوره جوانه زنی / 7 دوره رشد) و 9 فعالیت جامعه (8 منطقه استقلال ، 1 منطقه ایجاد فضا) را انتخاب می كند و از 3 میلیون وون تا 20 میلیون وون پشتیبانی خواهد كرد. بودن.

درخواست های پشتیبانی باید تا 29 ژانویه به صورت آنلاین در مرکز اقتصاد اجتماعی و پشتیبانی جامعه در روستایی در شهر گانپو ارسال شود.

به دنبال غربالگری در محل ، انجمن انتخاب در مارس اعلام می شود.

یک مسئول تالار شهر گانپو گفت: امیدوارم بسیاری از برنامه های کاربردی برای این پروژه با احیای مجدد جامعه از طریق جلسات و ارتباطات بر اساس مشارکت و همکاری ساکنان ، مکانی شاد و مهیج را برای زندگی ایجاد کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *