Gunpo-si ، چک ویژه قوانین قرنطینه تاج 19 برای خدمات غذایی توسط گروه صنعتی

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] شهر گونگپو اعلام كرد كه در حال انجام بررسي هاي خاص در زمينه قوانين قرنطينه براي 33 م foodسسه غذايي گروهي در حوزه قضايي براي جلوگيري از گسترش تاج 19 است.

این بازرسی ویژه با تمرکز بر ثبت سوابق بازدیدکنندگان ، ضد عفونی کردن آنها حداقل یک بار در روز ، ماسک زدن و ضد عفونی کردن دست ها ، اندازه گیری دمای بدن ، استفاده از دستکش بهداشتی ، فاصله از صندلی ها و نصب آن تا 22 ژانویه ادامه خواهد داشت. از پارتیشن دارند.

این شهر همچنین بر مقررات قرنطینه تمرکز خواهد کرد ، اما در صورت نقض نظم اداری ، دستورالعمل اداری را برای موسسات خدمات غذایی غیر مطابق صادر کرده و بر اساس قانون پیشگیری و مدیریت بیماری های عفونی جریمه می کند.

پیش از این ، شهردار دا هه هان در جلسه اجرایی اخیر دستور داده بود: “از آنجا که عفونت گروهی در محل کار بسیار مخرب است ، یک بررسی عملی برای قرنطینه عمیق در محل کار که اکثریت جمع می شود ، در نظر بگیرید.”

یک مقام مسئول گانپو سیتی گفت: “مراکز پذیرایی برای گروه های صنعتی امکانات غیرانتفاعی است که به تعداد زیادی از افراد غذا می رساند و مشمول دستورالعمل های قرنطینه اجباری نیستند.” “ما برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 بازرسی های ویژه ای انجام می دهیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *