Guro-gu ، مسابقه ای برای اهالی نام راه افتخاری

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Guro-gu یک مسابقه افتخاری نام در جاده برگزار می کند.

Guro-gu به سومین گفت: “ما در حال اجرای پروژه ای برای یک نام افتخاری جاده برای پیدا کردن و ارتقا جاده ای هستیم که نماد تاریخ Guro و مارک شهر است.”

“نام جاده افتخاری” نام جاده ای است که علاوه بر این به تمام یا بخشی از جاده ای که نام جاده به آن اختصاص داده شده اختصاص داده می شود.

Guro-gu در حال انجام پیشنهادات عمومی برای 491 بخش جاده در حوزه قضایی است که به آنها نام و آدرس جاده داده شده است.

محتوای مسابقه شامل بخش مشخص شده و نام جاده افتخار ، دلیل پیشنهاد و تأثیر مورد انتظار ، و همچنین هر نامی است که نماد تاریخ ، فرهنگ و مردم منطقه باشد یا باعث بهبود تصویر از شهر

هر کسی می تواند در این مسابقه شرکت کند ، خواه ساکنین Guro-gu باشند ، هم کارمندان دفتر یا اعضای گروه.

کسانی که مایل به شرکت هستند می توانند فرم درخواست را پر کرده و آن را تا هفدهم ماه جاری به بخش اطلاعات املاک و مستغلات در دفتر بخش یا از طریق پست ، نمابر یا ایمیل ارسال کنند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دفتر بخش مراجعه کنید.

یک مقام مسئول در گورو گو گفت: “ما قصد داریم تا پایان ماه ژوئیه ، پس از گذراندن مراحل تحقیقات میدانی ، جمع آوری نظرات ساکنان و بحث و گفتگو توسط کمیته برای رسیدگی به نام جاده ها ، تعیین نام جاده های افتخاری را نهایی کنیم.

سال گذشته ، گورو گو نام های افتخاری را به جاده Nam Kuching-ro و Marathon Tie در دو جاده ساختمان داد.

“Nam Kuchingro (بخش Saemalro 18-gil 279m)” به نام شهر دوستی خارج از کشور Guro-gu در Nam Kuching City ، مالزی و “Tie Marathonro (بخش دیجیتال 777m) به نام ماراتن تساوی جشنواره Guro نماینده نامگذاری شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.