Guro-gu ، “پروژه عالی برای حمایت از یک باشگاه یادگیری مادام العمر”

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Guro-gu “پروژه عالی برای حمایت از باشگاه یادگیری مادام العمر” را راه اندازی کرده است.

گورو گو روز پنجم اعلام کرد که “برای تأمین نیازهای ساکنان برای یادگیری و ارتقا activities فعالیت های جامعه در منطقه ،” یک پروژه پشتیبانی عالی برای آموزش مادام العمر “راه اندازی خواهد شد.”

باشگاه یادگیری مادام العمر گروه کوچکی است که در آن ساکنان در مورد علایق شخصی خود اطلاعات کسب می کنند و بر این اساس فعالیت هایی مانند اهدای استعداد به جامعه محلی را انجام می دهند.

Guro-gu حدود 20 باشگاه یادگیری مادام العمر را انتخاب می کند که در منطقه فعال هستند و کمک های مالی حداکثر 1 میلیون نفر را برای هر باشگاه به دست می آورد.

پس از اتخاذ برنامه هایی مانند مراکز یادگیری مادام العمر و مراکز یادگیری محله ای ، باشگاه هایی که برای یادگیری مادام العمر ایجاد شده اند ، گروه های آموزشی ، باشگاه هایی با فعالیت های اهدای استعداد بیش از دو بار در ماه و باشگاه های غیر حضوری ، با استفاده از سیستم عامل های آنلاین ابتدا انتخاب می شوند .

باشگاه هایی که می خواهند متقاضی شوند می توانند در این ماه بین 8 تا 10 به بخش پشتیبانی آموزش در دفتر بخش مراجعه کنند ، فرم درخواست ، طرح کسب و کار و موارد دیگر را ارائه دهند. و پرونده را از طریق ایمیل ارسال کنید. برای جزئیات بیشتر به وب سایت مرکز آموزش مادام العمر Guro مراجعه کنید.

گورو گو قصد دارد از طریق روشهایی مانند بررسی اسناد و بحث و گفتگو توسط کمیته بورس محلی ، یک باشگاه پشتیبانی را انتخاب کند و نتایج را در ماه آینده اعلام کند.

سخنگوی Guro-gu گفت: “من امیدوارم که ساکنان از طریق این” پروژه پشتیبانی عالی از کلوپ یادگیری مادام العمر “لذت یادگیری و لذت اشتراک را تجربه کنند. ما علاقه و مشارکت افراد زیادی را جویا می شویم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.