Gwangju City ، “شروع” برای ارتقا استعداد هنری آسیایی

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] کلانشهر گوانجو ، مرکز فرهنگی ملی آسیا (ACC) و دانشگاه ملی هنر کره (یخونگ خان) در حال توسعه استعدادهای هنری آسیایی هستند.

در تاریخ 26 ، گوانگژو جلسه ای با ACC و هان یئونگ در سالن کنفرانس مرکز فرهنگی آسیا برگزار کرد و در مورد محتوای توافق نامه تجاری مربوط به آموزش استعدادهای هنری آسیا بحث و گفتگو کرد.

تاکنون شهر گوانگژو بدنبال مکانی برای تأمین فضای مورد نیاز هان یئونگ بوده است و پس از مشورت با ACC ، دبیرستان دخترانه سابق گوانگژو به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب شده است.

تجزیه و تحلیل شد که دبیرستان دخترانه سابق در گوانگژو به مرکز فرهنگی آسیا و ساختمان Jeonil 245 نزدیک است ، بنابراین اجرای برنامه هایی در ارتباط با امکانات فرهنگی اطراف امکان پذیر است.

دبیرستان دخترانه Gwangju سابق ، که در حال حاضر یک فضای خالی در سالن است ، برای تبدیل شدن به “فضای پایه برای استعدادهای هنری آسیایی” دوباره توسعه می یابد و با برنامه های آموزش استعدادهای محلی و برنامه های تبادل آسیا ، هنر کار می کند.

در همین راستا ، شهر گوانگژو قصد دارد تا مارس یک تفاهم نامه با ACC و Yejong Han امضا کند و خدمات طراحی دقیق را در سال به اتمام برساند تا ایجاد فضا تا پایان سال آینده به پایان برسد.

علاوه بر این ، از سال 2023 ، هنگامی که فضای اساسی ایجاد می شود ، برنامه هایی برای آموزش استعدادهای هنری و برنامه هایی برای هنر فرهنگی به طور جدی اجرا می شود.

به ویژه ، یخونگ هان پس از مدرسه و آخر هفته ها معلمان هنری عالی را برای اجرای برنامه ها در زمینه ها و انتخاب و آموزش 75 دانش آموز ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان در چهار زمینه موسیقی ، رقص ، هنرهای سنتی و انسجام می فرستد تا هنرهای با استعداد را کشف کند. . شهر گوانگژو و ACC در تأمین فضا و حفظ پشتیبانی از عملیات آموزشی نقش دارند.

علاوه بر این ، شهر گوانگجو قصد دارد با ایجاد یک انجمن و یک آکادمی مدنی ، بنیادی برای پرورش استعدادهای هنری ایجاد کند تا شبکه مشترکی از هنرمندان آسیایی ایجاد کند و ضمن ایجاد فضای پایه ، یک سیستم همکاری را حفظ کند.

کیم جونگ اون ، مدیر فرهنگ ، ورزش و خدمات گردشگری این شهر گفت: “ما از طریق این همکاری با ACC-Han Ye-jong بنیان پرورش استعدادهای هنری آسیا را بنا نهاده ایم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *