Gwangju City ، مرکز همایش های Kimdaejung دومین مرکز ساخت نمایشگاه “سرعت”

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] شهر کلانشهر گوانگجو برای ساخت دومین سالن نمایشگاهی مرکز کنگره Kimdaejung وارد دومین رویه اداری شد.

شهر گوانگژو در تاریخ سی و یکم اعلام کرد که از وزارت ادار Public عمومی و امنیت خواسته است تا سالن نمایشگاه دوم مرکز کنگره کیمداجونگ را برای تأسیس یک مرکز همایش 20 هزار متر مربع به نمایندگی از منطقه هونام احداث کند.

این دومین رویه اداری برای ایجاد سالن نمایشگاه دوم است و قصد دارد رویه هایی مانند طراحی را با نهایی کردن جزئیات پروژه از طریق بازبینی اصلی پروژه سرمایه گذاری دنبال کند. هدف از ساخت در پایان سال 2023 است.

در دسامبر سال 2020 ، شهر گوانگجو بحث شورای توسعه صنعت نمایشگاه وزارت تجارت ، صنعت و انرژی را در مورد طرح ساخت دومین مرکز نمایشگاهی در مرکز کنگره Kimdaejung در دسامبر سال 2020 انجام داد و فرصت تجارت را از وزارت صنعت ، دپارتمان مسئول کنوانسیون.

علاوه بر این ، در دسامبر سال گذشته ، کل مرکز کنگره Kimdaejung توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل به عنوان “منطقه ویژه انسجام شهری” انتخاب شد ، که انتظار می رود به ارتقا M صنعت MICE در ارتباط با صنایع عمده منطقه ای در آینده.

در همین حال ، برنامه ریزی شده است که یک مرکز نمایشگاه دوم با 2 سطح زیرزمین و 4 سطح پارکینگ در 18000 متر مربع پارکینگ در مرکز کنگره Kimdaejung ، Chipyeong-dong ، Seo-gu ، با ارزش کل پروژه 112.5 میلیارد درآمد کسب شود .

کیم جون یونگ ، رئیس گردشگری فرهنگی در این شهر و گفت: “هنگامی که دومین سالن نمایشگاه مرکز کنگره Kimdaejung ساخته می شود ، انتظار می رود با جذب نمایشگاه های بزرگ در داخل و خارج از کشور ، به یک پایگاه برای نجات اقتصاد محلی تبدیل شود.” گروه ورزش من سعی خواهم کرد که تمام سایت ها را با پای خود مرور کنم تا در آزمون نهایی امسال قبول شوم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.