Gwangsan-gu ، اولین برنامه پارکینگ هوشمند Gwangju … جلسه گزارش اختتامیه کسب و کار برگزار شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در نوزدهم Gwangsan-gu “گزارشی درباره اتمام پروژه راه حل هوشمند چالش 2020” را در مجتمع 5 روستای Jangjaul Areum Village برگزار کرد ، یک مجموعه نمایش سکو در Suwan-dong ، جایی که فناوری انقلاب صنعتی چهارم در شهر معرفی شد برای حل مشکلات پارکینگ.

Gwangsan-gu توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل به عنوان یک پروژه چالش راه حل هوشمند با همکاری شرکت های خصوصی و Gwangsan-gu Facility Management Corporation انتخاب شده و در حال ایجاد یک بستر برنامه ریزی برای پارکینگ مبارک مبتنی بر ICT است. ، و فضای پارکینگ مشترک هوشمند را فراهم می کند.

بر روی سکوی ساخته شده این بار ، از طریق برنامه “Happy Parking Mines” ، که توسط Gwangsan-gu برای اولین بار در Gwangju توسعه یافته است ، شهروندان با اطلاعات مربوط به فضای پارکینگ در زمان واقعی ، اشتراک فضای پارک ، رزروهای غیر حضوری و پرداخت ها ، کاهش فوری معافیت برای افراد معلول ، اطلاع رسانی از عملکرد و غیره خدمات را به

همراه با ساخت سکو ، Gwangsan-gu 102 مکان پارک مشترک در منطقه سووان فراهم کرده است و شهروندان می توانند با برنامه توسعه Gwangsan-gu از این فضا برای هزینه پارک عمومی استفاده کنند. این برنامه پارکینگ های مشترک را با فضا در زمان واقعی نشان می دهد همچنین مجهز به عملکرد رزرو و پرداخت از جهت است.

بعلاوه ، Gwangsan-gu برای تأمین سود و آسایش ساکنان آپارتمانها ، مانند آپارتمانهایی که فضای پارکینگ مشترک ارائه می دهند ، هزینه پارکینگ و سیستم مدیریتی را نصب می کند. همچنین برنامه ای برای ساکنان این خانه آپارتمانی ساخته شده است و دارای ویژگی های دیگری مانند ثبت نام وسیله نقلیه برای بازدید کنندگان ، سرویس اعلان تحویل و اعلان های آپارتمان است.

Gwangsan-gu قصد دارد امسال یک سال این پلتفرم را آزمایش کند و آن را به سیستمی توسعه دهد که با بهبود مستمر برای همه شهروندان قابل استفاده باشد.

یک مقام گوانگسان گو گفت: “ما با ساخت یک سکو و افتتاح 102 پارکینگ 6 میلیارد مالیات پس انداز کردیم. ما با اتصال و مدیریت پارکینگ های مختلف در یک سکو به حل مشکلات پارکینگ در شهر و بهبود شادی شهروندان کمک خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *