Gyeongbuk-do برای احیای تولید محصولات پیشرفته کشاورزی در 21 سال 506.3 میلیارد KRW سرمایه گذاری کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Gyeongsangbuk-do اعلام کرد که 506.3 میلیارد درآمد کسب خواهد کرد که این افزایش 165.6 میلیارد بردی (48.6٪) نسبت به سال گذشته را در مناطقی برای احیای تولید محصولات کشاورزی با فناوری پیشرفته در آینده ، مانند ترویج غذاهای جدید در کشاورزی با فناوری پیشرفته Gyeongbuk در آینده ، سرمایه گذاری خواهد کرد ، اصلاح پرداخت های مستقیم مردم و گسترش پایگاه های تولید خودکفا در پاسخ به تغییرات آب و هوایی.

در مقایسه با سال گذشته ، تعداد پروژه ها 6.7٪ از 119 پروژه به 127 پروژه افزایش یافته و بودجه 48.6٪ از 340.7 میلیارد به 506.3 میلیارد افزایش یافته است که نتایج قابل توجهی را نشان می دهد.

این نتایج از پروژه های مهم سیاست ملی رقابت ، مانند گسترش رشد جدید در آینده ، پیشرفته ترین پایه کشاورزی در کشاورزی Gyeongbuk ، سازماندهی مجدد سیستم پرداخت مستقیم برای ارتقا benefit منافع عمومی ، ایجاد زیرساخت های بذر و حشرات ، نوسازی امکانات میوه با کیفیت بالا ، پشتیبانی از بسته های اکولوژیکی محصولات کشاورزی برای زنان باردار و نصب دفاتر اجاره ماشین آلات کشاورزی. این به دلیل انتخاب مداوم پروژه های مختلف برای عرضه عمومی با ایجاد یک سیستم همکاری ارگانیک بود.

پروژه های اصلی منعکس شده در زمینه تولید محصولات کشاورزی در سال جاری: پروژه تظاهرات کشاورزی نوجی اینگن (7.7 میلیارد KRW)

دوم ، تقویت پرداخت های مستقیم به نفع عموم و ایجاد زمینه ای برای تولید پایدار مواد غذایی در واکنش به تغییرات آب و هوا. سیستم پرداخت (18.80 میلیارد بوی بد) △ آموزش مدیریت مجتمع تولید گندم داخلی انجام پشتیبانی (0.9 میلیارد بوی بد).

سوم ، ایجاد یک سیستم تولید ارزان و بسیار کارآمد برای محصولات کشاورزی △ پروژه نوسازی چوب میوه با کیفیت بالا (10.1 میلیارد درآمد) برنده پروژه ساخت یک مجتمع عمده تولید میوه (10.7 میلیارد درآمد) پشتیبانی مشترک فرهنگ لهستان برای ارتقا of ورزش مدیریت (5.8 میلیارد بوی بد) tenance نگهداری از امکانات ذخیره سازی RPC (1.3 میلیارد بوی بد و غیره) ، اطمینان از رقابت کشاورزی با گسترش سیستم تولید محصولات کشاورزی با کیفیت بالا.

سرانجام ، به منظور افزایش عملکرد حفاظت از محیط زیست و ترویج کشاورزی ارگانیک پایدار ، پروژه ایجاد مجتمع برای نگهداری صنعت کشاورزی ارگانیک (6.5 میلیارد KRW) △ برنامه ریزی شده است که برای حمایت از اوایل اسقاط ماشین آلات کشاورزی دیزلی قدیمی (3.54 میلیارد درآمد کسب شده).

بودجه ای که بدین ترتیب برای احیای مجدد محصولات کشاورزی با فناوری پیشرفته در نظر گرفته شده است ، برای اطمینان از رقابت پذیری کشاورزی و تثبیت درآمد کشاورزان ، در تشویق نشاط جدید کشاورزی و مناطق روستایی دشوار از کرونا 19 سرمایه گذاری شده است. .

کیم جونگ اون ، رئیس اداره کشاورزی و دامپروری در گیونگسانگبو دو ، گفت: “در سال 2021 ، ما ایده های خلاقانه پیدا خواهیم کرد و به طور فعال در تلاش برای اطمینان از هزینه های ملی هستیم ، و بودجه ارائه شده برای تثبیت رقابت مزرعه روستایی و “درآمد” کشاورزان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *