Gyeongbuk-do در حال برگزاری كنفرانس بین المللی سرمایه گذاری ارتباط بین المللی IR برای شركت های نوپا است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Gyeongsangbuk-do از 27 تا 28 ژانویه به مدت دو روز یک کنفرانس جهانی ارتباط سرمایه گذاری IR برای شرکت های نوپا در Gyeongsangbuk-do در هتل هیلتون در Gyeongju برگزار کرد.

این رویداد رویدادی برای اشتراک دستاوردهای پروژه پشتیبانی پلتفرم Gyeongbuk است ، که در آن Gyeongsangbuk-do با شتاب دهنده های خصوصی همکاری می کند تا در کمتر از 3 سال استارت آپ ها را پیدا کند و در آنها سرمایه گذاری کند و یک سیستم برای رشد پایدار ایجاد و پشتیبانی کند. شتاب دهنده ها (از این پس AC) ، سرمایه گذاران داخلی و خارجی ، مقامات محلی و کارکنان نهادی بصورت آنلاین / آفلاین شرکت کردند.

TVS Partners ، Y & Archer ، i-Build ، Business ، Smart Farmer و CompanyA ، نماینده های AC در کره ، در این برنامه شرکت کردند. آنها در اروپا ، آمریکای شمالی و ویتنام ، سنگاپور ، هند ، چین و دیگران بودند.

محتوای این رویداد شامل اعلام اجرای برنامه از طریق شتاب دهنده شرکت کننده (آفلاین) / مراسم توافق سرمایه گذاری (آفلاین) / 20 میزگرد سرمایه گذاری (بصورت آنلاین) ، نمایندگی شرکت های شرکت کننده 15 سرمایه گذار در 6 کشور / کنفرانس های حرفه ای (آنلاین) ) / آخرین روز تظاهرات سرمایه گذاری (آنلاین) شرکتهای عالی شرکت کننده و کلیه رویدادها از طریق YouTube در زمان واقعی پخش می شوند.

در شرایط فعلی ، که ورود به بازار جهانی دشوار است ، این یک رویداد قابل توجه است که در آن سرمایه گذاران ، شرکت های نوپا و سازمان های حمایت از شرکت های نوپا از کشورهای مختلف برای اشتراک نظرات خود بصورت آنلاین شرکت کردند.

علاوه بر این ، از طریق این پروژه برنامه ای برای اتصال سرمایه گذاری در شرکت های تازه تاسیس عالی ، نه تنها برای راه اندازی و جوجه کشی ، انجام شد و از طریق این پروژه شرکت های عالی شرکت کننده موفق به دستیابی به نتایجی شدند که مستقیماً در AC های شرکت کننده سرمایه گذاری می کردند.

شرکت شرکت کننده Halk Co.، Ltd. سرمایه گذاری مشترکی از شرکت Smart Farmer Co. ، Ltd. شامل 100 میلیون درآمد حاصل از Y & Archer Co. ، Ltd. ، به عنوان ماده گرما / تشعشع و توسعه SW برای بهبود بهره وری انرژی باتری های وسایل نقلیه الکتریکی دریافت کرد.) ، FTI کره ( آلبومین گلوکز / گلوکز دو بعدی قابل حمل) و Global Korea Co.، Ltd. (IOT Electric Leisure Boat Moonboat) 10 تا 20 میلیون سرمایه گذاری به دست آمده از AC های شرکت کننده دریافت کرده و در کل 150 میلیون درآمد کسب شده انجام شده است.

علاوه بر این ، از طریق شرکت A ، شرکت Woollimnamu ، Ltd. با پیوستن به Alibaba ، بزرگترین بستر تجارت آنلاین B2B جهان و Hark Co.، Ltd. یک کانال صادرات جهانی را افتتاح کرد. و شرکت ممبرار ، آموزشی ویبولیتین فن آوری سوئیس

معاون فرماندار گیونگ بوک دو ، ها دا سئونگ گفت: “اخیراً ، در کشورهای بزرگی مانند ایالات متحده و چین ، شرکت های نوپا و تازه تاسیس به سرعت به عنوان شرکت های اصلی رشد اقتصادی هر کشور ظاهر می شوند. در راستای این روند ، ما متخصصان خصوصی و یک سیستم همکاری را به طور فعال معرفی خواهیم کرد تا شرکت های تازه کار و دارای ریسک با ظرفیت نوآورانه به جرات بتوانند به چالش کشیده و به توسعه خود ادامه دهند و اقدامات فعالانه ای را برای پشتیبانی اداری و مالی اجرا خواهیم کرد. “

در آینده ، استان گیونگ بوک قصد دارد با همکاری مداوم با شتاب دهنده های خصوصی و م institسسات تحقیقاتی ، جهت تشویق و احیای استارت آپ ها و مشاغل موجود در استان ، صدای این حوزه را در سیاست های خود منعکس کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *