Gyeonggi-do Korea Electric Power Corporation شرکت گیونگی شمالی تجهیزات برنج برای جشن سال جدید قمری برای خانواده های باسابقه با درآمد کم

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 29 ژانویه ، دفتر پیشکسوتان گیونگی (مدیر هو-یونگ هوانگ) مراسمی را برای تحویل کامل برنج سال نو (4 کیلوگرم 167 کیسه / 3 میلیون کالای برنده) ، با حمایت مالی دفتر مرکزی KEPCO در شمال گیونگی برگزار کرد. ژوئن) بر این اساس ، کالاهای مورد حمایت مالی به 167 خانوار کم درآمد و افراد مسن ساکن این مرکز تحویل داده شدند.

هوانگ هو یئون ، رئیس امور ایثارگران در گیونگی شمالی ، به شهروند سالخورده لی 0 هو تبریک گفت و گفت: “با تشکر از این من می توانم یک سال جدید قوی داشته باشم” و از پیشکسوتان و مقر KEPCO شمال گیونگی صمیمانه تشکر می کند .

دفتر مرکزی KEPCO گیونگی شمالی ، که از سال 2014 هر ساله به حمایت از جانبازان نیازمند ادامه می دهد ، در حال گسترش منطقه پشتیبانی خود است ، از جمله پشتیبانی برای هر مناسبت مانند ماه ملی جانبازان و تعطیلات ، و همچنین پشتیبانی برای بهبود مسکن برای رفاه جانبازان. وی به طور فعال پیش قدم شد و گفت: “ما به کار با سرویس کهنه سربازان شمالی در گیونگی ادامه خواهیم داد تا افراد دارای شایستگی ملی در آینده احساس” جانبازان قوی “داشته باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.