Gyeongsangbuk-do ، شرکت صنعت اقیانوس ، آموزشی ویبولیتین مدیرعامل کانگ سان کیم کمک های مالی را تحویل داد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 27 ، Gyeongsangbuk-do اعلام کرد که مدیر عامل شرکت Ocean Industry Co. ، Ltd. کانگ سان کیم در کمپین اشتراک امید 2021 شرکت کرد و 5 میلیون کمک مالی برای کمک به افراد آسیب پذیر در جوامع محلی که از تاج 19 و موج سرما رنج می برند ، اهدا کرد.

در مراسم اهدای اهدای لی ، جئول وو ، استاندار استانی ، جئون وو هون ، سینه کره ای جامعه کیونگ بوک و مجمع استانی هونگ یونگ در دفتر استان حضور داشتند.

شرکت صنعت اقیانوس ، آموزشی ویبولیتین ، به نمایندگی از کیم کانگ سان ، متشکل از پاکستان ، در گیونگ سانگ واقع شده است و شرکتی است که محصولات تولید داخل مانند تجهیزات سنگین ، تجهیزات ساختمانی و کارخانه ها را به کشورهای مختلف مانند خاورمیانه صادر می کند. آسیا و آفریقا.

نماینده کیم ، که همیشه کارهای خوبی برای اهدا به همسایگان نیازمند خود انجام می دهد ، با اهدای میلیون ها بورس تحصیلی که هر ساله برای کمک به دانش آموزانی که برای یادگیری فراتر از شهر تلاش می کنند ، کمک می کند تا فرهنگ اشتراک گذاری را گسترش دهد. . باز هم ، ما 5 میلیون بوی بد برای کمک به ساکنان مضطرب کرونا 19 اهدا کردیم.

لی چئول وو ، مدیر عامل شرکت Gyeongsangbuk-do گفت: “من از مدیر عامل شرکت Kim Gang-san از شرکت Ocean Industry Co. Ltd. ، که به دلیل کرونا 19 در زمان های دشوار با یکدیگر گرمی داشتند ، سپاسگزارم.” “گرمای این جوامع یکی جمع شده است توسط یک آسیب پذیر که از بلایای ملی رنج می برند. من انتظار دارم این امید و شهامت باشد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *