Gyeongsangbuk-do Uljin Support Training، Manual Training Center Eyeless Operation Training Eyeless

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] دفتر پشتیبانی آموزش اولجین در 18 سپتامبر یک برنامه آموزش به موقع برای معلمان مسئول مدارس ابتدایی و متوسطه در حوزه قضایی برای تمرکز زمینه های پشتیبانی و استفاده از مرکز پشتیبانی مدارس تازه تاسیس برای عادی سازی انجام داد. در مدرسه.

در این آموزش که به کمک برنامه ویدئو کنفرانس Zoom به دلیل کرونا 19 انجام شد ، هدف مرکز پشتیبانی مدرسه ، حوزه پشتیبانی و اصول کار آشکار شد. به طور خاص ، معلمانی که در این آموزش شرکت کردند ، “پردازش 24 ساعته درخواست اضطراری” ، “خدمات بی پایان” تا زمان رضایت مشتری ، “بازدید از خدمات” برای برقراری ارتباط منظم ، مانند یک مدرسه مسئول را شناسایی کنید و از طریق کانال های مختلف از کار پشتیبانی کنید. آنها انتظارات زیادی را از چهار اصل “خدمات بهتر” که مدام کشف می کنند ابراز داشتند.

1. مرکز پشتیبانی مدرسه ، که به طور کامل در تاریخ اول اجرا شد ، یک پروژه ویژه دفتر آموزش در Gyeongbokgung به عنوان یک سرویس مدیریت آموزش شخصی در محل است که وظایف قابل انتقال از مدرسه و فرآیندها به روشی یکپارچه برای ایجاد فضایی که در آن مدارس بتوانند بر آموزش و جهت گیری زندگی تمرکز کنند. .

سرپرست نام Byeong-hoon گفت: “از طریق این آموزش ، ما نقش مرکز پشتیبانی مدرسه و نحوه استفاده از آن را راهنمایی کرده ایم ، بنابراین امیدواریم که معلمان در Uljin بتوانند از مرکز پشتیبانی مدرسه برای کاهش بار کار اداری و تمرکز بر فعالیت های آموزشی نزدیک به کودکان. او احساسات خود را گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *