Gyeongsangnam-do ، “استفاده به زودی حفظ خواهد شد” ، برنامه هایی را برای استفاده از ارزش های فرهنگی گسترش می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Gyeongsangnam-do اعلام کرده است که قصد دارد رویدادهای آموزشی ، تماشایی و تجربی را برای ارزشهای فرهنگی که به عنوان حفظ شده و حفظ شده ، و دسترسی دشواری به آنها وجود دارد ، گسترش دهد و مورد بهره برداری قرار دهد ، به عنوان فرصتی برای لذت بردن و لذت بردن از سنتهای خود و سبک.

Gyeongnam-do قصد دارد 38 برنامه میدانی را برای استفاده از ارزشهای فرهنگی به مبلغ 5.4 میلیارد دلار در سال جاری سازماندهی کند و آنها را از طرق مختلف مدیریت کند در مقایسه با 32 برنامه از 3.9 میلیارد برنده سال گذشته.

برنامه های در محل به روش های مختلفی در شش حوزه ترویج می شوند ، از جمله: .

“بازی بزرگ تونگدوزا” ، یک برنامه مشاهده غیر حضوری ، در معبد تونگدوزا در یانگسان به عنوان “برنامه کاربردی میراث جهانی” برپا می شود. پس از نصب برنامه “Big Game Tongdosa” در سایت و شناخت کد QR در Tongdosa ، یک مینی بازی مبتنی بر داستان با توجه به جریان مشاهده بازی می شود. در پایان تور ، نه تنها به دلیل تبلیغات ، بلکه همچنین به دلیل تأثیرات یادگیری ، به مهر و موم پاداش داده می شود.

به طور خاص ، Big Game Tongdosa یک برنامه غیر حضوری است که از یک برنامه مکان محور استفاده می کند که دارای مزیت لذت بردن از یک تجربه زنده در هر زمان و هر مکان با توسعه فناوری تصویربرداری سه بعدی (4D) است.

“زندگی تجاری با ارزشهای فرهنگی” شغلی است که اخیراً ارزش و اهمیت بی نظیر ارزشهای فرهنگی را کشف کرده و آنها را به روشی مدرن بازآفرینی کرده است. Tongyeong’Lee Soon Seminary ‘، Gimhae’ سفر زنده پاییزی که هنگام مکالمه با شما ارتباط برقرار می کند ‘، Haman’Haman Fresh Drink with Hwacheon Nongak’، Goseong ‘بیدار شوید خواب خواب. روشن !!! 10 برنامه وجود دارد ، از جمله.

پروژه ارزشهای فرهنگی Hyungyo · Seowon برنامه ای است که یک فضای فرهنگی پر جنب و جوش را برای Hyanggyo و Seowon ایجاد می کند ، همچنین فضایی برای پرورش شخصیت های بشردوستانه و جوانان است. Jinju’Beopgochangsin Gaho Seowon! ‘، Gimhae’Wolbong Slow Nature School’، Sacheon ‘بیایید Sacheon Hyanggyo را با 6 مهارت بازی کنیم! 13 برنامه وجود دارد ، از جمله.

پروژه استفاده از ارزشهای فرهنگی معبد کوهستانی سنتی برنامه ای برای فرهنگ معابد کوهستانی است که ساکنان شهر می توانند در قالب تجربیات ، نمایش ها و بررسی ارزش ها و معانی از آن لذت ببرند. از معابد کوهستانی سنتی غنی از معنویت انسانی. میراث و منابع تاریخی و فرهنگی. Changwon-si’ بیایید به Sonjusa برویم ، جایی که مقدسین در آنجا باقی مانده اند! ‘، Geodge-si’Shingwang ، لبخند یک بودای سنگی’ ، Gosong-gun ‘Okchonsa ، King Bonjour ، Hawaii Nahan’ و Namhegun’I نیز! این مکان در چهار معبد از جمله تیم میراث فرهنگی Namhae و Hwabangsa برگزار می شود.

“برنامه تور شبانه اموال فرهنگی” با تلفیق منابع تاریخی و فرهنگی منطقه ای با محتوای فرهنگی اطراف ، فرصتی را برای تجارب فرهنگی تخصصی در شب فراهم می کند. برنامه Tongyeong’09 ساله راز برنامه Tongjeyeong برنامه ریزی شده است.

پروژه Gotaek / Jonggatjip برنامه ای برای ایجاد علاقه و حفظ علاقه به خانه قدیمی / jonggatjip از طریق توانایی درک و تجربه فرهنگ سنتی خانه / jonggatjip قدیمی به روشی آسان و سرگرم کننده است. این برنامه در سه مکان اداره می شود: Miryang’Culture Haekga ، وارث این سنت است و آینده را در آغوش می کشد ، “Hamyang” بیایید با خانه قدیمی بازی کنیم !! “، و Geochang’Uiridaega Winter Jongga”.

کیم یونگ سئون مدیر میراث فرهنگی گایا گفت: “برنامه های مختلفی برای استفاده از ارزشهای فرهنگی در سراسر استان در سراسر استان برگزار می شود” و “ما سعی خواهیم کرد اطلاعات و تبلیغات را برای هر برنامه از قبل فراهم کنیم تا بسیاری از افراد محلی بتوانند از ارزشهای فرهنگی ارزشمند محلی برخوردار شوید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *