Gyeongsangnam-do ، Corona 19 Zero Pay امید است

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] برای احیای مناطق تجاری محلی در Gyeongsangnam-do و کاهش بار صاحبان مشاغل کوچک در استان ، فروشگاه های شریک Zero Pay و رویدادهای مصرف کننده از اول فوریه همزمان برگزار می شود.

گیونگنام قصد دارد با ترویج یک کمپین پیش پرداخت خوب در ژانویه و تبلیغ صفر پرداخت در فوریه برای کمک به مشاغل کوچک برای غلبه زود بر کرونا 19 ، بار مدیریت صاحبان مشاغل کوچک را کاهش دهد و مناطق خرید محلی را احیا کند.

آیا از حداکثر 10 درصد از فروش پرداخت شده با Zero Pay و Zero Pay Gift Certificates از اول فوریه تا 31 مارس برای صاحبان مشاغل کوچک و شرکت های خوداشتغال وابسته به فروشگاه های Zero Pay در توکیو پشتیبانی می کند.

سطح پشتیبانی بسته به حجم فروش سالانه متفاوت است و شرکتهای وابسته به مشاغل کوچک با کمتر از 800 میلیون درآمد تا 200000 درآمد ماهانه با نرخ 10٪ از فروش صفر پرداخت و 5٪ برای سایر شرکتهای وابسته پشتیبانی می شوند. میزان پرداخت های شرکتی با پرداخت صفر که توسط مقامات محلی یا م institutionsسسات عمومی پرداخت می شود نیز در فروش Zero Pay گنجانده شده است.

بازرگانانی که هدف تبلیغات را برآورده نمی کنند ، مانند هایپرمارکت ها ، فروشگاه های بزرگ ، مراکز خرید ، مراکز خرید پیچیده ، فروشگاه های ویژه ، فروشگاه های نیمه بزرگ ، هانارو مارت ، تجارت پیچیده و سرگرمی ، فروشگاه هایی که مستقیماً اداره می شوند ، م institutionsسسات دولتی و دفاتر دولتی و مشاغل دارای شماره کارت منحصر به فرد.

از طریق تبلیغ حق رای در سال گذشته ، 66000 شرکت تابعه Zero Pay در کل 1.5 میلیارد شرکت پشتیبانی دریافت کردند.

علاوه بر این ، فروشگاه های وابسته با پرداخت گواهی هدیه پرداخت صفر ، صرف نظر از فروش سالانه ، از پرداخت هزینه معاف هستند و مالیات پرداخت شده مالیات بر ارزش افزوده نیز برای کاهش بار مدیریت محفوظ است.

از 1 تا 21 فوریه ، یک رویداد مصرف کننده نیز برای ایجاد پرداخت با پرداخت صفر ، افزایش اثر تعمیر و نگهداری فروشگاه های مرتبط و تشویق مصرف برگزار می شود.

در طول این رویداد ، در مجموع 300 نفر از طریق قرعه کشی بین مشتریانی که برای هر رویداد 20000 یا بیشتر با Zero Pay پرداخت می کنند ، جوایز دریافت می کنند. این جوایز شامل لوازم تمیز خانگی است که به جلوگیری از کرونا 19 ، گواهینامه های هدیه Gyeongnam Love و صاحبان مشاغل کوچک در حومه شهر کمک می کند.

پرداخت صفر پرداخت نه تنها شامل پرداخت مستقیم Zero Pay بلکه گواهینامه های هدیه Zero Pay نیز می شود و پس از پرداخت باید مستقیماً در گوشه Zero Pay دفتر استان در Gyeongnam اقدام کنید.

از طرف دیگر ، Zero Pay یک سرویس پرداخت ساده تلفن همراه است که هزینه های پرداختی را برای صاحبان مشاغل کوچک و افراد مستقل 0٪ کاهش می دهد. از آنجا که پرداخت با ضبط کد qr از طریق یک برنامه تلفن هوشمند انجام می شود ، به دلیل افزایش روش استفاده از پرداخت بی خطر و استفاده از آن ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. همچنین 100000 حق امتیاز پرداخت وجود دارد.

کیم هیون می ، رئیس مدیر سیاست گذاری مشاغل کوچک در گیونگنام ، گفت ، “ما مشتاقانه منتظر این تبلیغ و رویداد هستیم که به صاحبان مشاغل کوچک کمک عملی می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.