Gyeongsangnam-do اقدامات جامعی را برای تعطیلات سال نو میلادی با بالاترین اولویت برای قرنطینه و رفاه عمومی ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در طول تعطیلات سال نو میلادی Gyeongsangnam-do اقدامات تعطیلات سال نو را در چهار منطقه با بالاترین اولویت برای قرنطینه ویژه تاج و ایمنی شهروندان اعلام کرد.

این اقدام جامع بر تقویت مدیریت قرنطینه متمرکز است تا خانواده و معاشرت در تعطیلات سال نو میلادی منجر به عفونت تاج 19 نشود ، اولین مورد “پاسخ تاج 19 برای محافظت از ایمنی و زندگی ساکنان است.” ، به اصول اساسی داشتن قلب ، ملاقات نکردن ، △ توصیه به خودداری از بازدید از شهرها و اقوام و سفر ، △ ممنوعیت اجتماعات خصوصی با بیش از 5 نفر ، △ در صورت وجود سوicion ظن ، انجام معاینه ، △ پوشیدن ماسک و شستن کامل دستان و غیره ما خواهان مشارکت داوطلبانه شهروندان هستیم

به منظور حفظ یک سیستم دقیق برای پاسخ به کرونا 19 ، در طول 4 روز سال نو (2.11. 2.14…) “وضعیت کلی” متشکل از 160 نفر در 10 کلاس کار می کند ، و وضعیت بر اساس شرایط اضطراری است در هر منطقه ای مانند آتش سوزی ، فاجعه ، مراقبت های پزشکی فوری و حمل و نقل کار کنید. در صورت شیوع ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا از قبل جلوگیری کنیم تا بتوانیم سریع به پاسخ اولیه پاسخ دهیم.

به منظور گسترش فرهنگ قرنطینه تعطیلات ، ما به شما توصیه می کنیم که وقت خود را به صورت آنلاین بگذرانید و یک سیستم تدفین آنلاین (مراسم یادبود آنلاین و مراسم تشییع جنازه eHaneul) را مدیریت کنید.

بعلاوه ، با اجرای سیستم رزرو قبلی برای بازدیدکنندگان قلعه ، تعداد بازدیدکنندگان در روز با توجه به اندازه امکانات محدود می شوند و مسیرهای ترافیکی مانند مسیر تأسیسات نیز برای به حداقل رساندن تماس بین بازدیدکنندگان از هم جدا می شوند.

به طور خاص ، در قرنطینه ، مدیریت قبل از قرنطینه و بازرسی های محلی تقویت شده است ، با تمرکز بر امکانات چند منظوره ، امکانات خطر ، خانه های سالمندان ، خانه های سالمندان ، ترمینال ها و مناطق استراحت و مقصد گردشگری در معرض خطر گسترش عفونت. تعطیلات سال نو این برنامه قصد دارد با کار در همه حال با یک بیمارستان ویژه (6) و یک مرکز درمان زندگی (2) از سلامتی ساکنان کرونا 19 حتی در فصل تعطیلات محافظت کند.

علاوه بر این ، پس از فصل تعطیلات ، با در نظر گرفتن وضعیت مدیریت قرنطینه و میزان خطر ، ما قصد داریم با ترویج اقدامات ویژه قرنطینه ای به طور فعالانه پاسخ دهیم.

در زمینه دوم “فعال سازی اقتصاد محلی و تقویت حمایت از مصرف کننده” تخفیف ویژه (10٪ برای افراد) 15 میلیارد وون گواهینامه Gyeongnam Love Gift بر اساس پرداخت صفر برای گرم نگه داشتن تعطیلات به اقتصاد محلی فروخته می شود. اقدامات مختلفی برای ایجاد ثبات در رفاه عمومی در حال انجام است ، مانند رویداد Zero Pay Festa که جوایز قرعه کشی را برای مشتریان پرداخت فراهم می کند.

از طریق قرنطینه عمیق بازار سنتی قبل از فصل تعطیلات ، ما قصد داریم تلاش کنیم تا شهروندان بتوانند با اطمینان از بازار بازدید کنند ، به طوری که این یک نیروی کوچک برای مشاغل کوچک است که دشوارتر از دیگران هستند.

علاوه بر این ، برای ترویج مصرف حضوری ، رویدادهای مختلفی از جمله تخفیف در فروش محصولات کشاورزی ، حیوانات و غذاهای دریایی (e-Gyeongnam Mall) بصورت آنلاین (e-Gyeongnam Mall) و توزیع های سال جدید قمری برگزار می شود.

به منظور تثبیت تورم در تعطیلات سال نو میلادی ، اتاقی نصب شده و برای مقابله با قیمت ها و مدیریت شدید کالاها و محصولات مقدس در تعطیلات سال نو میلادی انجام می شود. برای محافظت از حقوق و منافع مصرف کنندگان محصولات مقدس و ترش ، با تشویق به ارسال غذاهای دریایی و بازرسی از فروش ، یک سفارش توزیع پایدار ایجاد خواهیم کرد و برچسب گذاری مبدا و بهداشت شرکت و مدیریت ایمنی تولیدکنندگان و فروشندگان را تقویت خواهیم کرد. .

سوم ، در منطقه “جشنواره سال نو گرم ، که ارزش های برنده را گسترش می دهد” ، نهادهای اجتماعی ، بازماندگان استقلال و فراریان کره شمالی و دیگران. او قصد دارد راحتی فعالیت های غیر حضوری را گسترش دهد و از ایمنی سالمندان به تنهایی با خدمات ایمنی و کمک اضطراری مراقبت کند.

علاوه بر این ، از طریق مرکز پشتیبانی غیرقانونی کارگران Gyeongsangnam-do ، ما در مورد مشاوره ها و سیستم های مرتبط با جرم ، مانند سیستم پایداری برای کارگران بیکار ، راهنمایی می کنیم و می خواهیم حقوق های معوقه را برطرف کنیم. دستمزد دولت برای ساخت و ساز و خدمات.

سرانجام ، برای “سال جدید ایمن ماه ، جایی که همه شهروندان می توانند راحت باشند” ، یک سیستم پاسخ ایمنی 24 ساعته برای تقویت مدیریت ایمنی در برابر آتش برای اهداف آسیب پذیر ، بازدیدهای راهنمایی و بازرسی های مستقل ایجاد شده است. برای جلوگیری از آتش سوزی انجام می شود.

علاوه بر این ، برای پاسخ به AI ، ASF و بیماری پا و دهان ، قصد دارد قرنطینه حیوانات را مدیریت کند تا حرکت در موارد اضطراری را محدود کند تا اقدامات اضطراری انجام شود.

علاوه بر این ، به منظور اطمینان از تأمین پایدار خدمات عمومی عمومی مانند گاز و برق ، که ارتباط تنگاتنگی با زندگی واقعی ساکنان دارند ، یک سیستم چرخش کسب و کار برای فروش پروپان-بوتان و یک مرکز گزارش شکایت در مورد وجود دارد. تأمین گاز. و اقدامات ویژه ضد قاچاق برای رفع مشکلات مختلف برای ساکنان در فصل تعطیلات ترتیب داده شده است. سیاست این است که همه کارها را به خوبی انجام دهیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *