Gyeongsangnam-do با استخدام جوانان با کمتر از 10 کارمند احیا شد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Gyeongsangnam-do در حال استخدام شرکت های جدید برای مشارکت در پروژه جوانان Gyeongnam جهت ایجاد شغل برای جوانان محلی و کمبود نیروی کار برای تولیدکنندگان کوچک با کمتر از 10 کارمند در استان است.

این پروژه به عنوان یک برنامه کار منطقه ای جوانان توسط وزارت ادار عمومی و امنیت در سال 2019 اجرا شد و 17 شهر و شهرستان در استان را درگیر می کند.

برای مشاغل کوچک دولتی که بزرگسالان جوان 18 تا 39 ساله در آن مشغول به کار هستند و همچنین هزینه حمل و نقل (100000 وون در ماه) و هزینه های مسکن برای دو سال حداکثر دو هزینه نیروی کار برای جوانان (1.8 میلیون وون در ماه برای هر نفر) در نظر گرفته شده است. 300،000 بوی بد برای هر نفر) KRW / ماه) حفظ می شود.

به طور خاص ، از سال جاری ، مشوق های 10 میلیونی کسب شده برای خدمات طولانی مدت جوانان ارائه می شود. مشوق های جوانان برای ▲ مشارکت در این پروژه به مدت دو سال ، ▲ تبدیل شدن به یک کارگر منظم یا ▲ کار منظم در یک محل کار محلی است.

از مشوق های جوانان انتظار می رود نه تنها با جلوگیری از گردش داوطلبانه جوانان پس از مشاركت در پروژه ، خدمات طولانی مدت را ایجاد كنند ، بلكه میل به كار را از طریق فعالیت های جستجوی شغلی فعال نیز القا كنند.

استان گیونگنام تا سال گذشته از اشتغال 248 جوان در 191 سایت مشاغل کوچک پشتیبانی کرد و امسال نیز با سرمایه گذاری در کل ارزش 5.8 میلیارد درآمد کسب شده (27 هزینه دولت ، 8 هزینه دولت ، 19 هزینه شهری و نظامی) به کار خود ادامه داد. 4 پرداخت مستقل) ، شامل هزینه دولت 2.7 میلیارد. این برنامه در نظر دارد تا در مجموع 305 شغل برای جوانان ، از جمله 244 کارمند و 61 کارمند جدید ایجاد کند.

بر این اساس ، برای ایجاد شغل برای 61 استخدام ، تولیدکنندگان کوچک با کمتر از 10 کارمند در حومه شهر که در این پروژه شرکت خواهند کرد ، از 1 تا 16 فوریه به صورت آنلاین جذب می شوند.

کیم ایل سونگ ، رئیس دپارتمان اقتصاد کار در Gyeongsangnam-do ، گفت: “اگرچه وضعیت به دلیل کرونا 19 در حال طولانی شدن است ، مشکلات اشتغال تولیدکنندگان کوچک در حال افزایش است ، اما امیدواریم که مشارکت و همکاری فعال برای ایجاد یک محل کار ارزشمند برای جوانان بیکار و حفظ یک محل کار شاد برای جوانان مخلص حتی پس از تعطیلی مشاغل.

در همین حال ، Gyeongnam-do بر روی برنامه های کار جوانان از سال 2018 تمرکز دارد و امسال 41.2 میلیارد پروژه برنده برای ایجاد 1797 شغل جوانان در 45 پروژه سرمایه گذاری می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *