Gyeryong City ، جلسه خلاصه ای درباره وضعیت پروژه های پشتیبانی از نمایشگاه Old Culture برگزار کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Gyeryong City جلسه توجیهی درباره پیشرفت پروژه پشتیبانی Expo برای میزبانی موفقیت آمیز نمایشگاه جهانی فرهنگ Gyeryong 2021 را در ساعت 9 صبح در سالن کنترل تالار شهر در تاریخ 1 فوریه برگزار کرد.

جلسه توجیهی ، که توسط معاون شهردار ریو جائ سونگ برگزار شد ، با حضور مدیر و مدیر بخش ، اداره و مدیر ، وضعیت و برنامه های خاص برای اجرای 79 پروژه در پنج زمینه (روابط عمومی ، مشارکت عمومی ، شبکه ، جو ، رویدادها و زیرساخت ها). برای بازرسی و تأیید باز بود.

از بین 79 پروژه ، کنترل ترافیک و مدیریت پارکینگ / پارکینگ نمایشگاه ، بهره برداری از سالن غذای محلی ▲ پشتیبانی از نصب توالت های موقت در سالن رویدادها ، در مجموع از 25 پروژه با همکاری کمیته برگزاری نمایشگاه حمایت شده است و در طول تور نمایشگاهی تور امنیتی دانشگاه Gyeryong ▲ در مجموع 20 پروژه در حال آماده سازی است ، از جمله مسابقه جوجه کشی Chungnam Hanmauum طبق برنامه ریزی انجام شده.

معاون رئیس جمهور ریو Je Chen گفت: “از طریق این نمایشگاه ، باید از شهر Gyerong به عنوان فرصتی برای ایجاد موقعیت پایدار به عنوان یک شهر لوکس با کلاس جهانی استفاده شود.” “لطفا تمام تلاش خود را برای آماده شدن برای تبدیل شدن به یک مکان از شهروندان هماهنگی . “

در همین حال ، نمایشگاه فرهنگی جهانی 2021 Gyeryong از 1 تا 17 اکتبر به مدت 17 روز در شهر Gyeryong برگزار می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *