Gyeryong City در نیمه اول 17 شرکت کننده را در جامعه محلی جذب کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در نیمه اول سال 2021 ، Gyeryong City 17 شرکت کننده را در برنامه کار جامعه محلی استخدام کرد.

این شهر اعلام کرده است که در نیمه اول سال برای تأمین معیشت و اشتغال پایدار برای افراد آسیب پذیر منطقه به دلیل رکود اقتصادی و تقویت حمایت از قرنطینه ، یک برنامه کار اجتماعی را اجرا خواهد کرد.

پروژه استخدام “حمایت از فعالیت ها برای خانواده های چند فرهنگی” ایجاد مناظر با استفاده از مکانهای بیکار و یاری گرایونگمون و پروژه هایی برای حفظ محیط زیست در پناهگاه است. شرکت کنندگان به مدت 4 ماه از اول مارس تا 20 ژوئن کار خواهند کرد.

شرایط واجد شرایط بودن برای شهروندانی اعمال می شود که به سن 18 سالگی رسیده اند و به عنوان ساکنان Gyeryong City ثبت نام کرده اند و می توانند کار کنند.

روش درخواست از 9:00 صبح 8 فوریه تا 6:00 بعد از ظهر 10 فوریه است ، از مرکز جامعه Myeon-dong بازدید کرده و فرم درخواست و مدارک لازم را ارسال کنید.

شرکت کنندگان در این پروژه در طول دوره کاری در طی 20 ساعت در هفته کار می کنند و حقوق جداگانه 8،720 بدست آمده در ساعت و کمک هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل را دریافت می کنند.

برای جزئیات بیشتر ، به اطلاعیه ها و اطلاعیه ها در وب سایت Gyeryong City مراجعه کنید یا با وزارت اقتصاد کار ، تیم سیاست های استخدامی تالار شهرداری تماس بگیرید.

یک مقام شهری گفت: “ما انتظار داریم این پروژه از معیشت حمایت کند و اقتصاد محلی را برای خانواده های کم درآمد که با تاج 19 روبرو هستند احیا کند.” من گفتم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.