Gyeryong City روند پیشرفت پروژه های بزرگ سرمایه گذاری را رصد می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 26 ، Gyeryong اعلام کرد که جلسه ای را برای بررسی پیشرفت پروژه های بزرگ سرمایه گذاری برای بهبود هزینه های تعیین شده مالی مالی محلی و اجرای سریع مالی محلی در سال 2021 تشکیل داده است.

در این جلسه ، رئیس هر تیم پروژه با حضور در پروژه های بزرگ سرمایه گذاری با بیش از 1 میلیارد وون ، وضعیت فعلی پروژه و برنامه اجرای آن را توضیح داد و برنامه هایی را برای بهبود اجرای سریع در نیمه اول سال 2021 مورد بحث قرار داد.

پروژه های سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ امسال با بیش از 1 میلیارد وون ، ساخت و ساز ساختمان تالار یادبود استقلال ، هان هونگ ، مرکز ملی ورزش ملی ، جنگل شفا دهنده Hengjeoxan است ، در مجموع 17 مورد از 34 میلیارد وون ، که 30 در مقایسه با بودجه است از 37 مقاله آماری اجرای سریع در نیمه اول سال 2021. این مقدار نشان دهنده درصد است.

این شهر قصد دارد تا از طریق بازرسی و مدیریت مداوم پروژه های بزرگ سرمایه گذاری ، اجرا را به حداکثر برساند و در صورت امکان ، بودجه را در نیمه اول سال اجرا کند تا سرعت اجرای سریع را افزایش دهد و به احیای مجدد اقتصاد محلی کمک کند. رکود از کرونا 19.

معاون شهردار ریو جه چن گفت: “در نیمه اول سال جاری ، لطفاً پروژه های بزرگ را به شدت بررسی کنید و برای آن دسته از پروژه هایی که کند هستند راه حل پیدا کنید.” “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *