Gyodong-myeon ، Ganghwa-gun ، یک شروع قوی برای فعالیت های اجتماعی در سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Ganghwa-gun Gyodong-myeon (میئونگ جانگ هیون می چو) در تاریخ 27th اعلام کرد که در سال 2021 پروژه رفاهی امسال تحت عنوان “ایجاد ارتباط اجتماعی با Gyo-dong” خواهد بود.

Gyodong-myeon قصد دارد با “ایجاد ارتباط اجتماعی با Gyo-dong” ، و همچنین شناسایی نقاط کور و ارائه پشتیبانی شخصی در ارتباط با ، اطلاعات مربوط به مراقبت های اجتماعی را به ساکنانی که در دسترسی به خدمات کمک های اجتماعی و برنامه های کمک های اجتماعی خصوصی مشکل دارند ، ارائه دهد. برنامه های کمک اجتماعی.

برای این منظور ، △ تقویت ارتباط با ساکنان با اختصاص مسئولیت های رفاهی به فعالیت های نهادی و گروهی ، △ احیای دیدارها و مشاوره برای افراد محروم برای رفع قطع ارتباط ، و △ ارائه خدمات اجتماعی مورد نیاز مردم برای کمک به آنها برای تبدیل شدن به یک برنامه مستقل برای حمایت از زندگی بهتر .

“دلیل اینکه Gyodong-myon می تواند چنین پروژه ای را انجام دهد این است که این منطقه منطقه ای غنی از منابع اجتماعی است ، جایی که مردم محلی علاقه زیادی به همسایگان خود دارند و کمک های مالی سازمان ها و افراد در طول سال ثابت است.” ما همچنان تلاش خواهیم کرد فعالیتهای رفاهی تا بتوانیم آنها را بدست آوریم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *