Ha Dong-gun ، یک نمایشگاه تبلیغاتی انجمن Hyangwoo ، شرکت ها ، مشارکت ها ، سازمان های همکاری … اکنون ما در تبلیغات آنلاین مانند Hadong TV تمرکز می کنیم

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] هادونگ گون در هجدهم اعلام کرد که قبل از بزرگترین تعطیلات کشور ، “بازاریابی محصولات کشاورزی و تخصصی در سال 2021” را برای کمک به افزایش درآمد خانوار در کشاورزی از طریق ایجاد کانال های پایدار راه اندازی کرد. برای فروش و چاپ تصویر نام تجاری محصولات لوکس کشاورزی و ویژه Hadong.

در این مجموعه بازاریابی سال نو قمری 5 نوع هدیه برای تعطیلات سال نو محصولات کشاورزی و تخصصی و یک مجموعه 5 نوع Alps Hadong Beauty ، که می تواند با اطمینان محصولات با محصولات عالی کشاورزی و ویژه تولید شده در کوههای خالص جیریسان و رودخانه سئومجین را توصیه کند ، بازدید کنندگان از در کل کشور

خرمالو خشک Daebong ، ساخته شده توسط پادشاه با رنگ و شکل زیبا و طعم و عطر عالی ، یوگای سنتی پخته شده با زغال چوب ، بوگنویلای دست ساز ، که برای غذای سالم مفید است و سبزیجات سبز خشک غیرآلایده جمع شده از کوهپایه ها.

علاوه بر این ، گلابی Hadong با شیرینی زیاد و گوشت نرم در خاک رسی شنی رودخانه Seomjin ، رود Seomjin Jaecheop-guk با طعم خنک و سبک و برنج گل Hadong تولید شده با روش های کشاورزی ارگانیک در خاک حاصلخیز مزارع آفتاب کاشته می شود.

علاوه بر این ، سوزن های کاج کره ای با بالاترین کیفیت در سوزن های کاج پروبیوتیک و چای دست ساز سنتی ساخته شده از برگ های چای وحشی دست ساز که با شبنم جیریسان رشد کرده اند ، به عنوان هدیه تعطیلات ساخته می شوند.

ارتش بروشورها و نامه هایی را برای تبلیغ محصولات کشاورزی و ویژه تولید می کند و آنها را به انجمن های جامعه ملی ، سازمان های وابسته ، شرکت ها ، انجمن های خواهران و سازمان های همکاری و دولت های محلی می فرستد. انجام دادن.

در کنار این ، یک تیم روابط عمومی با کارمندان مربوطه تشکیل می شود و فعالیت های تبلیغاتی از اواسط ماه تا سال جدید قمری در انجمن Hyangwoo و انجمن ها و سازمان های پرستاری برگزار می شود.

به ویژه ، او در فعالیت های تبلیغاتی آنلاین ، مانند تبلیغ محصولات از طریق تخفیف های روز سال نو در بازار اداره پست و کانال یوتیوب نماینده Hadong-gun ، اکنون Hadong TV و Alps Hadong TV ، تمام تلاش خود را انجام می دهد.

محصولات کشاورزی و تخصصی Hadong ، حتی در کوچکترین قسمت ، تاسیسات گردشگری / اقامتی ، مجتمع های کشاورزی و صنعتی ، دفاتر کارگاه های ساختمانی ، م institutionsسسات و سازمان ها را هدف قرار داده و از اعضای انجمن جامعه Hadong در سراسر کشور می خواهند که از شب سال نو استفاده کنند. هدایایی مانند محصولات کشاورزی و ویژه Hadong-san. وی همچنین کاتالوگ مجموعه هدایا را ایجاد و ارسال کرد.

چوی یون سوک ، رئیس مدیر توزیع محصولات کشاورزی ، گفت: محصولات لوکس و تخصصی هادونگ با رایحه ای عمیق از زادگاهشان ، برای مصرف کننده هایی که به دلیل ماندگاری تاج 19 تاج ، از ذهن و بدن خود خسته شده اند ، آرامش خاطر خواهد داشت. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا فروش محصولات کشاورزی و تخصصی را با تمرکز بر تبلیغ ارتقا دهیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *