Hadong-gun ، مسابقه عکس قدیمی هادون از سال 1900 … “نمایشگاه” تا پایان این ماه پذیرفته شد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] عکس هایی از روزهای قدیم هادونگ پیدا کنید که یادآور زندگی هادونگ در 120 سال گذشته ، مسیری که هادونگ طی کرده و ظهور هادونگ است.

Hadong-gun در نوزدهم اعلام کرد که “مسابقه عکس قدیمی Hadong” را تا پایان ماه جاری برگزار می کند ، که ظاهر فراموش شده Hadong در دهه 1900 را حفظ می کند.

این مسابقه عکس برای کشف و به اشتراک گذاشتن آثاری از زندگی هادونگ با کشف عکس های قدیمی از تاریخ ، زندگی روزمره و مناظر تغییر یافته پنهان شده در یک کمد یا کشو ایجاد شده است.

زمینه رقابت شامل land مناظر مختلف مانند مناظر طبیعی ، ارزشهای فرهنگی و ساختمانها △ زندگی روزمره ساکنان مانند شرابهای تشریفاتی و رویدادهای تشریفاتی △ تاریخ مختلف مانند ساخت و سازها ، رویدادها ، جشنواره ها و عکاسی های بزرگداشت.

هر کسی می تواند در این مسابقه شرکت کند و کسانی که مایل به ثبت نام هستند می توانند 3 عکس اصلی از تصویر قدیمی شخص را با مراجعه یا ارسال (23 ، Guncheong-ro ، Hadong-gun) همراه با فرم درخواست ارسال کنند.

عکس های بدست آمده از نظر تاریخی بودن ، قابلیت نوشتن و وضعیت ذخیره سازی بررسی می شوند و در مجموع 16 اثر برنده جایزه انتخاب می شوند و از طریق وب سایت دفتر شهرستان در ماه فوریه اعلام می شوند.

در میان برندگان ، یکی از بهترین برندگان 500000 وون ، دو برنده انحصاری هر کدام 300،000 وون ، 3 تبلیغ 200،000 وون و 10 برنده گواهینامه هدیه عشق هدیه دریافت می کنند.

علاوه بر این ، انتخاب نهایی و آثار عالی در کانال های مختلف مانند “نمایشگاه عکس قدیمی هادونگ” ، آلبوم ها و کاتالوگ های آنلاین منتشر می شود و فرصتی را برای همه غیرنظامیان برای شناخت و یادآوری گذشته هادونگ فراهم می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *