Hadong-gun خدمات کارت اجتماعی یک بار برای معلولان را راه اندازی کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Hadong-gun در هجدهم اعلام کرد که با امضای توافق نامه کاری با دولت منطقه Chungcheong برای تهیه قراردادهای کارت اجتماعی شخصی برای معلولان ، خدمات کارت اجتماعی معلولیت یک بار را ارائه می دهد.

خدمات تحویل یک بار کارت برای کمک های اجتماعی معلولان ، بهبود خدمات دولتی برای افراد معلول است که نمی توانند حرکت کنند و شما می توانید اطلاعات مربوط به کارت معلولیت را برای مزایای اجتماعی و مزایای اجتماعی با ثبت در صورت تمایل توسط شما قرار می دهید

براساس شهرستان ، روند صدور کارت کمک اجتماعی برای معلولان در سه مرحله ساده شده است که در آن مرحله عبور از دفتر منطقه و دفاتر eup / mieon از مرحله ششم قبلی از دست رفته است و تعداد مراجعه غیرنظامیان از 15 روز به 4 مورد کاهش یافته است. روزها.

این سرویس به عنوان بخشی از به حداقل رساندن تماس شخصی با شکایات مدنی برای جلوگیری از شیوع بیماریهای عفونی کرونا 19 در محیط زیست و فرصتی برای بهبود آسایش افراد معلول و افزایش کارایی اداری فراهم می شود.

از طرف دیگر ، Hadong-gun در حال تقویت شبکه خود با مرکز رفاه جامعه Hadong Alpine ، مرکز مراقبت روزانه برای معلولان و گروه های معلول در برابر اقدامات فاصله اجتماعی برای جلوگیری از COVID-19 است. من تمرکز دارم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *