Haman-gun ، انتخاب شده برای یک پروژه عرضه عمومی توسط وزارت استخدام و کار … “Spur” برای ایجاد مشاغل شخصی

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] هامان گون در تاریخ 5th اعلام کرد که به عنوان پروژه ای برای حمایت از ایجاد اشتغال منطقه ای و خاص صنعت در سال 2021 توسط وزارت اشتغال و کار انتخاب شده و 63 میلیون هزینه ملی به دست آورده و ایجاد مشاغل شخصی در منطقه را تحریک کرده است. .

در “پروژه اشتغال زایی شخصی و منطقه ای” ، مقامات محلی و سازمان های مرتبط با شغل کنسرسیومی تشکیل می دهند تا با برنامه ریزی و افتتاح پروژه های ایجاد شغل متناسب با ویژگی های محلی و ارزیابی کلی از اثرات ایجاد شغل و غیره ، به مسائل اشتغال بپردازند. . پروژه مورد حمایت وزارت اشتغال و کار از طریق ارزیابی و ارزیابی.

پروژه انتخاب شده این بار “آموزش برای آموزش مهارتهای مدیریت جنگل برای استخدام مجدد در جنگلداری” است و نهاد اجرایی مرکز آموزش فن آوریهای جنگل فدراسیون ملی انجمنهای صنعتی است. این شرکت در نظر دارد آموزش حرفه ای در زمینه مدیریت جنگل و ایجاد و مدیریت فضای سبز در شهرها برای افراد بیکار و بازنشسته ، پرورش آنها به عنوان کارشناس جنگل و هدف آن حل مشکلات اشتغال و عدم تطابق مشاغل از طریق پیوندهای اشتغال شخصی و ارتقا ثبات شغلی است.

این پروژه اشتغال زایی شخصی که به طور فعال از ویژگی های شهرستان استفاده می کند ، که دارای تعداد بالایی از افراد میانسال است و دارای منابع جنگل طبیعی مانند Yeohangsan ، پارک شهرستان Ipgok ، پارک اکولوژیک Akyang و پارک سبز شهری است. ارتش انتظار دارد که بتواند فرصتی برای برنامه ریزی زندگی به عنوان یک حرفه ای در کشور فراهم کند.

چو گونگ جائه ، رئیس هامان گفت: “ما تمام تلاش خود را برای ارتقا” پروژه ایجاد شغل از نوع هامان “با افتتاح پروژه های مختلف مرتبط در آینده انجام خواهیم داد تا غیرنظامیانی كه می خواهند شغلی پیدا كنند بتوانند شغلی پایدار پیدا كنند.” شهرستان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *