Haman-gun ، تبلیغ تبلیغات مصرف هندوانه در زمستان ، رویداد تخفیف ویژه

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] هامان گونگ اعلام کرد که یک رویداد ویژه با تخفیف هندوانه برای ماه فوریه با حمایت Gyeongsangnam-do و وزارت کشاورزی و غذا برگزار می کند تا اجازه دهد مصرف هندوانه کند در زمستان ناشی از شیوع ویروس کرونا باشد.

این برنامه قصد دارد حدود 24000 هندوانه زمستانی فروخته شده در فروشگاه های بزرگ خرده فروشی محلی مانند Nonghyup Distribution و E-Mart را با تخفیف حدود 20-30٪ در 250 فروشگاه سراسر کشور به فروش برساند.

اخیراً ، با ادامه فاصله اجتماعی به دلیل نفوذ کرونا 19 ، مصرف رستوران ها و مراکز تفریحی ، که عمده ترین مصرف کننده هندوانه زمستانی هستند ، به شدت کاهش یافت ، در نتیجه بیش از 50 درصد قیمت در مقایسه با آن کاهش یافت. به سال قبل افزایش می یابد

برای حل این وضعیت ، هامان گان تمام تلاش خود را برای ارتقا sales فروش انجام می دهد ، و از مبارزات زمستانی خرید هندوانه و رسانه های آنلاین و آفلاین از دسامبر گذشته استفاده کامل می کند و در مجموع 19،800 واحد و 270 میلیون درآمد فروش تاکنون ثبت کرده است . ارتش گفت.

گو-هو چو گفت: “در طول کمپین خرید هندوانه زمستانی و این رویداد ویژه تخفیف در فروشگاه های بزرگ ، قیمت کوه در حال افزایش است ، اما قیمت هنوز در مقایسه با سال قبل بسیار پایین است.” یک هندوانه هامان بخرید در یک زمان بنابراین می توانید هنگام راه رفتن به خود مقداری نیرو دهید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *