Haman-gun ، “یک تیم خصوصی را برای مدیریت شهر زیبای تاریخی هامان مدیریت می کند”

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] تلاش های هامان گون برای شهر زیبای تاریخی هامان به طور مداوم تبلیغ می شود. هامان گان در تاریخ 27 مارس اعلام کرد که تیم مدیریت سایتهای خصوصی آراگایا را از ماه مارس مدیریت خواهد کرد تا مکانهای تاریخی را در حوزه قضایی یک منطقه وسیع مدیریت کند.

اماکن تاریخی ملی هامان گونگ شامل توپ مقبره Malisan (سایت تاریخی 515 پوند) است که هم اکنون یک میراث جهانی است و همچنین ویرانه های کیاری (سایت تاریخی 554 پوند) که به عنوان کاخ سلطنتی Aragaya تعیین شده است و یک گنجینه مروگان خانگی. در مجموع 3 مکان وجود دارد که به قلعه Seongsansanseong معروف است (سایت تاریخی 67 پوند). مساحت کل این مکانهای تاریخی 950.053 روپیه است که بزرگترین منطقه در گیونگنام است.

این شهرستان به دنبال مدیریت مکانهای تاریخی به صورت سالانه است ، مانند یارانه های دولتی و پروژه های رفاهی فرهنگی ، اما نیروی کار منظم مدیریتی ندارد ، بنابراین تلاش می کند بلافاصله پاسخ دهد. برای حل این مشکل ، ارتش تصمیم گرفت با ایجاد یک سیستم مدیریت فوری و دائمی ، گروه مدیریت خصوصی آراگایا را برای اولین بار در سال جاری راه اندازی کند ، قبل از بازدید از میراث جهانی آرامگاه مالیسان.

وظایف اصلی تیم مدیریت سایت خصوصی آراگایا ▲ چمن زنی و از بین بردن درختان خطرناک در محوطه تاریخی maintenance نگهداری در مقیاس کوچک و مرمت اضطراری محوطه تاریخی ▲ گشت برای فعالیت های غیرقانونی در محوطه تاریخی و مناطق اطراف آن پشتیبانی برای نگهداری از محوطه تاریخی و تأیید مقدماتی وقوع یک فاجعه. این نقش اساسی را برای ایفا خواهد کرد

به طور خاص ، تخمین زده می شود که این امر به ایجاد یک فضای تمیز برای بازدید کمک می کند و با انجام فعالیت های فشرده تراش و غیره ، یک شهر تاریخی را بهبود می بخشد. با پروژه مراقبت از میراث فرهنگی Recorder ، که از ژوئن تا سپتامبر فعال است. انتظار می رود که در لیست میراث جهانی آرامگاه مالویسان شرکت کند ، که قرار است در ماه سپتامبر برگزار شود.

تیم مدیریت خصوصی ، که قصد دارد در مجموع 5 نفر را استخدام کند ، تا 8 فوریه پذیرفته می شود و اسناد ارائه شده را می توان از جعبه اطلاع رسانی در وب سایت نظامی بارگیری کرد. می توانید شخصاً به دفتر Gayasa افسر در اداره شهرستان هامان مراجعه کرده و اسناد را به عنوان فرم درخواست و CV ارائه دهید.

برای سوالات در مورد تیم مدیریت سایت تاریخی Aragaya ، لطفاً با افسر Gayasa ، یک افسر Gayasa در شهرستان تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *