Haman-gun اقدامات خاص قرنطینه ای را برای مکان های عمومی در تعطیلات سال نو قمری ترویج می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] هامان-گون اعلام کرد که وی در حال ارتقا special اقدامات قرنطینه ای ویژه برای تأسیسات عمومی در ساختمان است ، جایی که انتظار می رود بازدید کنندگان از حرم در تعطیلات سال نو قمری بازدید کنند.

در همین راستا ، ارتش برای جلوگیری از عفونت و شیوع کرونا 19 از بازدید از پارک یادبود و بونداندانگ خواستار بازدید از پارک یادبود و بونداندانگ شد و استفاده از خدمات یادبود و گورهای آنلاین را فعالانه تشویق کرد.

در صورت بازدید غیرقابل اجتناب از بونگاناندانگ بسته ، برنامه ریزی شده است که تعداد افرادی که از این تسهیلات استفاده می کنند با درخواست رزرو قبل از بازدید و استفاده از تسهیلات در مدت زمان مشخص ، محدود شود و همچنین دسترسی به افرادی که این کار را انجام می دهند ممنوع است. نه. ماسک بزنید و تب کنید.

علاوه بر این ، ما در نظر داریم از بازدید کنندگان از مرکز برای رعایت قوانین قرنطینه شخصی ، مانند بازدیدهای برنامه ریزی شده قبل و بعد از تعطیلات سال نو در پارک یادبود ، تعطیلی دفاتر مدیریت و رستوران ها ، استفاده از ماسک در همه زمان ها و همکاری فاصله گرفتن از مردم 2 متر

وون جو یو ، رئیس اداره بهزیستی جامعه ، گفت: “برای سلامتی خانواده امسال ، از بازدید از پارک یادبود و Bonandang در ملا عام خودداری کنید و ما را در گذراندن تعطیلات آرام از طریق خدمات غیر شخصی – شخصی همراهی کنید. مانند استفاده از خدمات تدفین آنلاین. “”

در همین حال ، می توانید از طریق پارک یادبود عمومی (7182 585 ☏) و Bonandang عمومی (585-5114) در مورد استفاده از امکانات عمومی در Haman-gun استعلام بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *