Hanam City ، مسابقه ایده های شهر هوشمند ، که مستقیماً توسط شهروندان پیشنهاد شده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر هانام در تاریخ 25 ام اعلام کرد که “یک مسابقه شهر هوشمند” برگزار می کند که در آن شهروندان به طور مستقیم کشف و ایده هایی برای حل مشکلات شهری ارائه می دهند.

هر ایده ای که بتواند مشکلات شهری در شهر هانام را حل کند یا کیفیت زندگی شهروندان را با استفاده از فناوری های هوشمند بهبود بخشد ، می تواند برای هر محتوایی درخواست کند.

این اپلیکیشن به بخش عمومی و گروه دانشجویی تقسیم می شود و می تواند به صورت جداگانه یا به صورت تیمی تا 5 نفر شرکت کند. دانش آموزانی که در دبستان ، راهنمایی و دبیرستان ثبت نام کرده اند می توانند فقط با یک تیم 5 نفره یا کمتر از جمله سرپرستان یا مشاوران ثبت نام کنند.

درخواست ها می توانند تا تاریخ 19 فوریه با تکمیل مدارک لازم مانند فرم درخواست و پروپوزال ارسال و از طریق وب سایت یا ایمیل Hanam City ارسال شوند. فرم را می توان از منوی Smart City Idea Competition در صفحه اصلی بارگیری کرد.

از بین ایده های دریافت شده ، پنج تیم برای صعود به فینال پس از یک بررسی کتبی انتخاب شدند و رتبه بندی نهایی با ارائه PPT در سایت در ماه مارس مشخص می شود.

این پنج تیم یک جایزه طلا (1 تیم ، 1 میلیون وون) ، یک جایزه نقره (2 تیم ، 700000 وون) ، یک تندیس برنز (2 تیم ، 500،000 وون) و یک لیست از بازار با توجه به رتبه بندی خود دریافت می کنند.

این شهر قصد دارد با ایده انتخاب شده به عنوان “آزمایشگاه زندگی هوشمند شهر هوشمند” ، که در آن شهروندان و مقامات محلی با هم شرکت می کنند و حتی یک پروژه نمایشی را در سال جاری تبلیغ می کنند ، ادامه دهد.

یک مقام شهرستانی گفت: “من مشتاقانه منتظر تلفیق ایده های درخشان شهروندان در تجارت هوشمند شهر از طریق رقابت هستم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *