Hapcheon-gun ، اکنون می توانید به آکادمی بروید و به سلامت به خانه برگردید

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] سرویس Hapcheon-gun اعلام کرده است که در این ماه پروژه پشتیبانی تاکسی را برای دانش آموزان دبستان ، متوسطه و دبیرستان در هاپچئون-گون توسعه می دهد.

این امر به منظور تهیه کرایه تاکسی برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی ، متوسطه و متوسطه است که در مناطقی که دروس اتوبوس های روستایی پایان یافته است زندگی می کنند تا پس از فارغ التحصیلی از آکادمی بتوانند با خیال راحت به خانه بازگردند تا به بهبود شرایط تحصیلی و تثبیت زندگی در مناطق روستایی کمک کنند.

این پروژه پشتیبانی تاکسی به دانش آموزانی ارائه می شود که به دلیل پایان ساعات اتوبوس روستایی ناراحت کننده از بازگشت به خانه نیستند و فاصله از خانه تا آکادمی برای دانش آموزان در یک مدرسه زیر مدارک واجد شرایط برای مقاطع ابتدایی ، متوسطه و متوسطه بیش از 2 کیلومتر است هزینه های آموزش مدرسه. پیش بینی می شود مبلغ 150،000 بوی بد آنها پرداخت شود.

جون هی مون ، رئیس بخش هاپچون ، گفت: “از آنجا که این اولین پروژه ای است که توسط صندوق کمک های اجتماعی کودکان اجرا می شود ، امیدوارم که کمک قابل توجهی در رفع ناراحتی های حمل و نقل برای دانش آموزان و تقویت زندگی کند.” علاوه بر این ، ما سیاست های مختلفی را پیدا می کند که در واقع می تواند به بسیاری از کودکان کمک کند. سعی می کنم آن را تبلیغ کنم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *