Hoecheon 2-dong ، Yangju-si ، پارکینگ معلولین “لطفاً از معلولین مراقبت کنید”

[ad_1]

پارکینگ دو دانگ Hoecheon برای معلولان

[세계연합신문 이영호 기자] در سومین روز ، Hoecheon 2-dong ، شهر یانجو ، فعالیت های راهنمایی را در مورد تخلفاتی مانند پارکینگ / توقف غیرمجاز و موانع پارکینگ به طور انحصاری برای افراد معلول در پارکینگ انجام داد ، به منظور بهبود تحرک معلولان و ایجاد پارکینگ مناسب فرهنگ.

از آنجا که اخیراً تعداد گزارشات مربوط به تخلفات پارکینگ برای معلولان افزایش یافته است ، این هدف به منظور افزایش آگاهی شهروندان از سیستم پارکینگ معلولان و افزایش آگاهی از تخلفات بود.

در آن روز ، یک بروشور تبلیغاتی حاوی اطلاعاتی درباره مکان های پارک معلولین ، در نزدیکی جعبه پلیس Deokgye به شهروندان ، از جمله رانندگان ، توزیع شد که 6 نفر در موقعیت های عمومی شرکت داشتند ، از جمله Hong Mi-Young ، Hoecheon 2- dong و دیگران.

پیش از این ، Hong Mi-Young ، Hoecheon 2-dong ، برای 6 نفر از شرکت کنندگان در کارهای عمومی دارای معلولیت ، از قبیل اهداف پارکینگ در منطقه پارکینگ فقط برای معلولان ، پیش آموزش دیده بود.

مکانهای پارک مخصوص افراد معلول فقط زمانی می توانند پارک شوند که در آن وسیله نقلیه با تابلوی پارکینگ و فرد دارای معلولیت عابر پیاده وجود داشته باشد.

در صورت مشاهده تخلف ، مجازات تخلف در پارکینگ در محل پارکینگ معلولین 100000 بوی بد است △ مجازات پارکینگ 500000 تایی در صورت ممانعت از پارکینگ △ مجازات 2 میلیون نفری برای انتقال ، اجاره یا استفاده غیرقانونی از علائم پارکینگ.

هونگ می یانگ ، رئیس دونگ دوم Hoecheon ، گفت: “ما قصد داریم فعالیت های مستمر تبلیغ و جهت دهی را انجام دهیم تا سیستم پارکینگ به طور انحصاری برای افراد معلول به طور م implementedثر اجرا شود.” ما تلاش خواهیم کرد تا یک محیط امن برای زندگی ایجاد کنیم . “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *