Hoengseong-gun خدمات اضطراری را برای جوانان از گروه های آسیب پذیر فراهم می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Hoengseong-gun اعلام کرد که از دسامبر سال گذشته به جوانان که در مدرسه فرهنگ جوانان “آکادمی بعد از مدرسه” شرکت کرده اند خدمات پشتیبانی اضطراری ارائه می دهد.

Hoengseong-gun از دسامبر سال گذشته خدمات مراقبت های اضطراری حضوری را ارائه می دهد ، زیرا ارتقاure “آکادمی پس از مدرسه” برای جوانان آسیب پذیر به دلیل تعطیلی موقت مرکز فرهنگی جوانان برای جلوگیری از شیوع کرونا دشوار شده است 19 دسامبر سال گذشته. این کار تا زمان بازگشایی مرکز فرهنگی جوانان ادامه خواهد داشت.

سرویس اورژانس برنامه ای است که سلامت ، مدیریت آموزش و پشتیبانی زندگی را از طریق تلفن ثابت و SNS برای والدین و جوانان شرکت کننده در “آکادمی بعد از مدرسه” به طور کامل مدیریت می کند. من هفته ای دو بار اقدام می کنم.
به طور خاص ، رضایت از خدمات متنوع ، مانند بسته ظروف مناسب که با دقت انتخاب و همراه با غذاهای سالم ، با در نظر گرفتن سلامتی و تغذیه کودکان و کیت ها برای فعالیت های مختلف با تجربه ، بسیار زیاد است.

از طرف دیگر ، آکادمی بعد از مدرسه یک پروژه جامع برای حمایت از مراقبت های بعد از مدرسه در فرهنگسرای جوانان است و خدمات جامع شخصی مانند پشتیبانی آموزشی ، فعالیت های تجربه ، تغذیه و مشاوره برای جوانان آسیب پذیر (دانش آموزان از کلاس 4 تا 6) را ارائه می دهد تا هزینه های خصوصی در آموزش و پرورش و هدف آن کاهش فشار مراقبت از کودکان است.

یک مقام مسئول در Hoengseong-gun گفت که او به ارائه برنامه ها و پشتیبانی های مختلف برای رشد سالم جوانان و تقویت توانایی آنها برای اعتماد به نفس ادامه خواهد داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *