Hoengseong-gun در حال برگزاری جلسه ای پیرامون پیشنهادات سیاستی از گروه نظارت بر حقوق کودکان است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Hoengseong-gun در تاریخ 26 ژانویه درباره طبقه بندی پیشنهادهای گروه نظارت بر حقوق کودکان در طبقه دوم دفتر شهرستان بحث خواهد کرد.

گروه نظارت بر حقوق کودکان ، که در یافتن حقوق خود کودکان ، کشف موارد نقض حقوق و جستجوی راه حل نقش دارد ، با توافق نامه تجاری ستاد گانگون Hoengseong-gun-Good Neighbours Gangwon (پارک مرکزی Mi -kyung) 24 ، 2018 تشکیل شد. وی از سال 2019 فعالیت های مختلفی مانند آموزش حقوق کودک در مهد کودک ، دبستان ، متوسطه و متوسطه ، فعالیت هایی با مربیگری مربیان ، نظارت بر فعالیت های گروه و ارزیابی آگاهی از حقوق کودکان را انجام داده است.

کنفرانس امروز محلی برای ارتقا sustainable پایدار سیاست های م suitableثر مناسب کودکان از طریق اجرای “مدیریت در سطح چشم کودکان” است. گزارش فعالیت های گروه نظارت بر حقوق کودکان در سال 2020 ، که به دلیل تاج 19 و طرح پیشنهادی خود کودکان به تعویق افتاد. این به ترتیب تحویل ، ارائه نشانه هایی برای فعالیت و یک عکس یادگاری انجام می شود.
علاوه بر این ، نتایج نظرسنجی حقوق کودکان Hoengseong-gun ، جایی که کودکان می توانند به مدت پنج ماه در آنجا زندگی کنند ، مستقیماً به شهرستان گزارش می شود.

در همین حال ، Hoengseong-gun در فوریه گذشته به عنوان اولین شهر دوستدار کودک یونیسف در Canvondo تأیید شد و هر بخش به طور مشترک سیاست های دوستانه کودک را پیش برد و سیاست های دوستانه کودک را در تمام زمینه های حکومت نظامی اجرا کرد.

از فوریه سال جاری ، این شهرستان از طریق استخدام آزاد ، مانند گروه سوم نظارت بر حقوق کودکان ، گروه گزارش کودکان ، کمیسیون مشارکت کودکان و کمیته مشارکت جوانان ، کار خواهد کرد. او قصد دارد کودکان را به خود جلب کند.

ژانگ شین سانگ ، رئیس شهرستان هوهنگ سئونگ گفت: “ما قصد داریم با در آوردن صدای زنده کودکان در دولت نظامی ، یک هوهنگسنگ شاد برای کودکان و نوجوانان ایجاد کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *