Hoengseong-gun و 8th Fighter Wing توافق نامه ای تجاری برای کاهش خسارت هواپیماهای نظامی امضا کردند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Hoengseong-gun و بال جنگنده 8th در ساعت 15:00 در 26 ژانویه توافق نامه ای تجاری برای کاهش خسارت ناشی از صدای هواپیماهای نظامی در اتاق جلسات Office Hoengseong-gun امضا کردند.

شش نفر در این توافق نامه شرکت خواهند کرد ، از جمله رئیس بخش Hohengseng ژانگ شین سانگ ، رئیس بخش مدیریت محیط زیست ، کیم یانگ چای ، فرمانده پرواز رزمی 8 و رئیس دفتر بازرسی ، رئیس Gongbo چونگ هون و رئیس برنامه ریزی بخش

محتوای اصلی توافق نامه این است که بال هشتم اقداماتی را برای جلوگیری از آسیب به ساکنان و کاهش سر و صدای ناشی از سر و صدای هواپیماهای نظامی آماده می کند ، و Hoengseong-gun با اقدامات کاهش سر و صدا و تشویق ساکنان همکاری می کند.

بعلاوه ، این دو سازمان تصمیم گرفتند که یک شورای مشترک خصوصی – دولتی و نظامی را برای کاهش سر و صدای هواپیماهای نظامی تشکیل دهند و مدیریت کنند و سایر جزئیات به توافق رسیدند.

از طرف دیگر ، عقاب های سیاه قصد دارند با انجام آموزش دوربرگردان برای هر پایگاه ، بررسی دوره ای مسیرهای پرواز و فرود نظامی و مسیرهای پرواز با مسافت طولانی و تنظیم زاویه برخاست ، اثرات صدا را به حداقل برسانند.

جانگ شین سانگ ، رئیس بخش شهرستان Hoengseong گفت: “از طریق این توافقنامه ، همه اقدامات ممکن را انجام می دهیم تا با ارائه اقدامات موثر کاهش صدا ، آسیب نظامی را به حداقل برسانیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *