Hong Hyeon-cheol ، رئیس تیم توسعه پارک ، Cheongju City ، به انجمن سازندگان حرفه ای کره Chungcheongbuk-do اعطا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] رهبر تیم ایجاد پارک هون هیون چول از بخش توسعه پارک در شهر جئونجو به پاس قدردانی از سهم خود در توسعه صنعت ساخت و ساز تخصصی در “سی و ششمین اجلاس عمومی عادی” که در جلسه Chungcheongbuk برگزار شد ، جایزه دریافت کرد. در تاریخ 27th به انجمن ساخت و ساز حرفه ای کره.

سرپرست تیم Hyeon-cheol Hong به سرعت خسارات وارده به شهربازی Myeongam و Sajik 2 Park ناشی از باران های سیل آسا در سال 2017 را ترمیم کرد و پروژه ای را برای ترمیم آبشار مصنوعی پارک Uncheon ، بنای دیدنی شهر ، به یک آبشار سنگ طبیعی در سال 2018 ارتقا داد

علاوه بر این ، در سال 2019 برای حفاظت از پارک شهر که در معرض خطر غروب آفتاب قرار داشت ، تلاش هایی انجام شد و در سال 2020 با بازسازی منطقه آیش در نزدیکی Seongnaebangjuk در قلعه Sangdangsanseong به عنوان یک فضای اکولوژیکی به آن جایزه وزیر محیط زیست اعطا شد.

به همین ترتیب ، وی به دلیل سهم خود در صنعت ساخت و ساز حرفه ای مانند پارک ها و فضای سبز جایزه را دریافت کرد.

رهبر تیم هونگ گفت: “من تمام تلاشم را برای آنچه عهده دار بودم انجام دادم ، اما از اینکه او چنین پاداش بزرگی به من داد سپاسگزارم. من همچنان به تلاش بیشتر برای ایجاد و پرورش پارک ها ، مناطق سبز و جنگل هایی که ارتباط تنگاتنگی با کیفیت زندگی شهروندان دارند ، ادامه خواهم داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *