Hong Song Gun ، Zero Fire Challenge!

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Hongseong-gun با ایجاد یک پاسخ پیشگیرانه در برابر پیشگیری از آتش سوزی در جنگل ، مانند تکمیل مرکز پاسخ به آتش سوزی در جنگل و استقرار بالگردهای آتش نشانی جنگل ، با شیوع صفر آتش سوزی مقابله خواهد کرد.

نخست ، ارتش اقدامات گسترده ای را برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها ایجاد کرده است و تا 15 مه ، بخش آتش سوزی و سبزیجات جنگل و جنگل های منطقه ، اتاق های کنترل آتش سوزی جنگل ها را در هر شهر و روستا نصب و راه اندازی کرده است. انجام کارهای اضطراری.

علاوه بر این ، یک سیستم همکاری با هر بخش عملی ، م institutionسسه مستقیم ، دفاتر بازرگانی ، شهرها و روستاها و سازمان ها و سازمان های مرتبط برای پاسخ سریع به آتش سوزی جنگل ها (Yongbongsan و غیره) و آتش سوزی جنگل های آسیب پذیر در برابر آتش سوزی جنگل توسط انجام گشت فشرده.

به طور خاص ، ارتش عملیات مرکز کنترل آتش سوزی جنگل را آغاز خواهد کرد ، که 615 میلیون در کل هزینه های پروژه برای بهبود محیط کار و بسیج بهینه کارگران آتش نشانی جنگل و خلبانان هلی کوپتر در سال جاری سرمایه گذاری کرده است. در مرکز ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یک وضعیت پیشگیرانه برای واکنش ، مانند آماده سازی برای خاموش کردن آتش سوزی جنگل ها با اعزام سریع در دوران طلایی ایجاد کنیم.

علاوه بر این ، شهرستان مناطق کنترل شده را در ورودی 6،053 10 در 10 جنگل بزرگ ، مواد تبلیغاتی برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها (پرچم ها ، آگهی ها) در Chungnam-do Cheong-daero و جنگل های همسایه منتشر کرد ، روابط عمومی فعالیت های جلوگیری از جنگل آتش سوزی ، مانند ارتقا membership عضویت در حلقه) ، به منظور افزایش آگاهی نظامی به طور فعال دنبال می شود.

یونگ چای هوان ، رئیس اداره جنگل و سبزی گفت: “قبل از تعطیلات سال نو میلادی امسال ، من می خواهم از شما بخواهم که از آتش سوزی جنگل مراقب باشید. زیرا بیشتر آتش سوزی های جنگل ناشی از آگاهی ساکنان است که بازدید از کوه و سوزاندن زباله های کشاورزی ، ما عاملان آتش سوزی جنگل ها را شناسایی کرده و اقدامات جدی قانونی را انجام خواهیم داد. “آتش سوزی جنگل ها و افزایش ارزش عمومی جنگل ها برای ارتش.

از طرف دیگر ، ارتش در نظر دارد جریمه های سنگینی را برای سوزاندن محصولات برنج ، تپه ها و زباله های کشاورزی در مناطق مجاور جنگل (ظرف 100 میلیون) ، بدون خطا و اجازه گردشگران اعمال کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *