Howon 2-dong ، Uijeongbu City ، کمپین عمومی برای نقاط کور برای کمک های اجتماعی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] واحد پشتیبانی رفاه اجتماعی در مرکز اداری Haon 2-dong برای رفاه اجتماعی در شهر ویونگبو در 21 ژانویه اعلام کرد که برای جلوگیری از خانواده های در معرض نابینایی یک کمپین تبلیغاتی نابینایان برای مناطق نابینایان اجتماعی انجام داده است. لکه مراقبت های اجتماعی

این کارزار در مقابل خروجی 3 در ایستگاه متروی Hoeryong خط 1 با اعضای تیم رفاه شخصی هوون 2 دونگ و شورای امنیت جامعه هوون 2 دونگ ، میزبان شورای امنیت جامعه شهری Uijeongbu انجام شد.

این کمپین تبلیغات حضوری برای شهروندانی بود که از امکانات چند منظوره در خارج از اتاق استفاده می کنند ، زیرا انتظار می رود در خانه های در معرض خطر به دلیل رعایت قوانین قرنطینه برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 و تقویت در یک فاصله.

کیم جونگ می ، رئیس کمک های اجتماعی در هاون 2-دونگ ، گفت: “با این ایده که حتی اگر فاصله جسمی بین همسایگان به دلیل گسترش کرونا 19 از بین برود ، ما باید این کمپین را تبلیغ کنیم تا یک نقطه کور برای اجتماعی ایجاد کنیم. مراقبت. در صورت انجام این کار ، لطفاً بدون تردید با تیم کمک های اجتماعی شخصی در Howon 2-dong تماس بگیرید و ما تمام تلاش خود را برای یافتن و پشتیبانی سریع از خانوارهای بحران زده انجام خواهیم داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *